شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی کنه کبوتری
عکس کنه کبوتری

سمپاشی کنه کبوتری

ما در طول روز تماس هایی از مشتریان دریافت می کنیم که در پی خلاص شدن از شر کنه کبوتری هستند. هنگامی که این مشتریان با ما تماس می گیرند، همه آن‌ها موقعیت‌های بسیار مشابهی دارند. معمولا چیزی مثل این اتفاق می‌افتد: “یک یا چند نفر در خانه گزیده شده اند و یا توسط یک حشره ریز مورد حمله قرار می‌گیرند که ما واقعا نمی‌توانیم آن ها را ببینیم، اما می‌توانیم آن‌ها را حس کنیم.” ما با چندین شرکت سمپاشی در منطقه خود تماس گرفته ‌ایم و برخی هم نمی‌خواهند درگیر شوند و برخی دیگر آمده‌اند، نمی‌توانند چیزی پیدا کنند، اما آن‌ها پس از آمدن به منزل و بررسی اقدام به سمپاشی کنه کبوتری کردند ولی هنوز مشکل ما حل نشده است! حالا باید چه کار کنیم؟

شناسایی کنه کبوتری

هنگامی که یک مشتری با یک حشره برخورد می‌کند، آن‌ها نمی‌توانند آن را ببینند، اولین کاری که باید انجام دهند، قبل از استفاده کردن حشره‌ کش، تلاش برای شناسایی صحیح است. پیدا کردن یکی از حشره هایی که آنقدر کوچک است که واقعا نمی‌توانید آن را ببینید، می‌تواند مشکل باشد و برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله کنه کبوتری چیست را مطالعه نمایید. سعی کنید یک پارچه سفید و شفاف را در نزدیکی مناطقی که متوجه فعالیت‌های زیادی هستید، قرار دهید. اگر به وجود این آفات در بدن خود شک دارید ، در قسمت بالای سر، شما می‌توانید از برس رنگ روشن استفاده کنید و به هنگام برس کشیدن آن ها جذب آن کرده. کنه های کبوتری را معمولا میتوان به این شکل گرفت. سعی کنید برس را با استفاده از ذره‌ بین نگاه کنید. اگر یک حشره روی شانه دیده شد، باید با شرکت های کنترل آفات و سمپاشی منطقه خود تماس بگیرید و درخواست شناسایی حشرات را بکنید. نمونه‌های بسیاری وجود داشتند که در آن‌ها مشتری مطمئن بود که آن‌ها “کنه‌” دارند در حالی که در واقع نوعی پشه داشتند که بسیار شبیه کنه ها بودند. فرآیندهای درمان برای از بین بردن کنه کبوتری در خانه بسیار متفاوت از فرآیند درمانی است که شما برای کنه‌های معمولی نیاز خواهید داشت.

سمپاشی کنه کبوتری

پاکسازی محیط و انهدام لانه کنه کبوتری

بعد از اینکه کنه های کبوتری به درستی شناسایی شدند، فرآیند درمان و جلوگیری از ورود آن ها را می توان آغاز کرد.

منبع آلودگی و محل تولید مثل آن ها را پیدا کنید. پرندگان، پرندگان مرده، پرندگان خانگی، پرندگان در دودکش یا اتاق‌های زیر شیروانی، پرندگان اطراف واحدهای تهویه مطبوع همگی می‌توانند منبع هجوم کنه کبوتری در خانه شما باشند. هر گونه لانه قدیمی و یا پرندگان مرده را از بین ببرید.

استفاده از جارو برقی و تمیزی محیط منزل، تعداد کنه‌ها را به شدت کاهش می‌دهد. اطمینان حاصل کنید که فرش‌ها، پرده‌ها و اسباب و اثاثیه به طور کامل تمیز شده‌ اند. کیسه‌های جاروبرقی را باید بلافاصله از جاروبرقی خارج نمایید و در یک کیسه زباله محکم ببندید و در فریزر قرار دهید، این کار باعث مرگ انگل‌ها خواهد شد. اگر جارو برقی شما کیسه ای نیست، تنها محتوای نخاله ها را در یک کیسه خالی بگذارید و سپس در فریزر قرار دهید.

همه چیز را بشویید. تمام لباس هایی را که در مناطق آلوده قرار دارند، شستشو و خشک کنید. شما ممکن است بخواهید این کار را چندین بار در هفته انجام دهید چون هجوم همچنان ادامه دارد.

از یک سم مخصوص کنه‌ های کبوتری استفاده نمایید : اسپری کردن بر روی کاناپه‌ ها، صندلی‌ها و دیگر مبلمان که ممکن است روی آن ها استراحت کنید. تمام درز و شکاف های دیوارهای خانه را برطرف کنید و برای اطراف درب و پنجره ها از درزگیر استفاده نمایید تا از ورود کنه های کبوتری به داخل منزل جلوگیری کنید. تمام قسمت هایی را که فکر می کنید این آفات در آنجاها وجود دارند را اسپری نمایید، مثل فرش ها ، تخت خواب ، مبلمان و… خواندن برچسب و پیروی از دستورالعمل بسیار مهم است. استفاده از حشره کش ها در غلظت‌های بالاتر توصیه نمی شود، آن‌ها را “قدرتمند تر” نمی‌کند بلکه فقط باعث مقاوم تر شدن حشرات می شود. کنه‌ ها فقط از مناطقی که از حشره کش استفاده نمودید دور می شوند.

اگر موفق نبودید از شرکت کنترل آفات کمک بگیرید

مقابله با حشرات و آفات در زمانی که کار از کار بگذرد، دشوار می شود و نیاز به تجهیزات و اطلاعات کافی خواهد داشت که بهترین روش تماس با یک شرکت کنترل آفات برای سمپاشی کنه کبوتری بصورت تخصصی است. مجموعه سمپاشان با بیش از 10 سال سابقه با همراهی کارشناسان مجرب خود در تمام طول شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا