شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

اطلاعات و شناسایی ساس

چطور ساس را بگیریم ؟

پیدا کنید که چگونه به خانه شما نفوذ میکند و جایی که ساس جذب آن میشود کجاست.

وجود ساس چقدر جدی است ؟

در مورد چگونگی نیش زدن ، مدفوع آنها و اینکه چطور سلامت شما را تحت تاثیر قرار می دهد ، یاد بگیرید .

نظر سمپاشان در رابطه با سمپاشی ساس :

با توجه به علم جدید و امکاناتی که امروزه وجود دارد شرکت سمپاشي سمپاشان با توجه به تجریه چندین ساله خود بهترین روش های سمپاشی ساس را ارائه می دهد که در کمترین زمان وجود ساس در محل زندگی شما ریشه کن شود .

بازدید رایگان و سمپاشی ساس بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

چگونه میتوان ساس را شناسایی کرد ؟

اشکالات مسطح ، قرمز مایل به قهوه ای ، حشرات بیضی شکل به اندازه 4 تا 5 میلی متر طول یا اندازه بذر سیب هستند و پس از خوردن یک وعده غذایی خون متورم و قرمز به نظر می رسند.

ساس شبیه به چیست ؟

ساس تختخواب فقط ازخون تغذیه می کند. در شرایط سرد ، آنها قادر به زنده ماندن تا یک سال حتی بدون غذا می باشد. آنها ترجیح می دهند که شب هنگام فعال باشند زمانی که میزبان خوابیده است .

نشانه های هجوم ساس :

دیدن ساس : ساس بالغ شبیه به یک دانه بذر سیب شباهت دارد.

پوسته : ساس های نوجوان در حین رشد پوسته های خود را میریزند ، کشف آنها می تواند حضور آنها را نشان دهد.

دفع ادرار : ساس پس از تغذیه به پناهگاه خود برمی گردد . آنها با مدفوع خود لکه های سیاه و قهوه ای ایجاد می کنند .

گزش پوست نیز ممکن است نشان دهنده فعالیت این حشره در بستر باشد ، اما باید علائم بیشتری را پیدا کرد ، از آنجا که منابع دیگر می توانند موجب برانگیختگی پوست شوند .

چگونه ساس تخت خوابمان را بگیریم ؟

شما میتوانید آنها را تقریبا در هر جایی پیدا کنید : دفاتر ، فروشگاه ها ، هتل ها و سالن های ورزشی و …  آنها به خوبی پنهان می شوند . دیده شده است که در چمدان ، وسایل شخصی و یا حتی خود شما مخفی می شوند . در داخل خانه ، کنترل آنها بدون کمک گرفتن از یک متخصص با تجربه می تواند بسیار دشوار باشد .

شما می توانید با اقدام سریع و به موقع ، باعث کاهش هزینه های ناشی از هجوم آنها شوید .

نکته :

تمام به هم ریختگی های خانه را مرتب کنید تا پیدا کردن ساس راحت تر شود .

لباس ها و ملافه های خواب خود را با بالاترین درجه حرارت بشوئید و خشک کنید .

قبل ار آوردن هر وسیله دست دوم به خانه ، حتما آن را بررسی کنید .

بعد از هر جابجایی مانند سفر ، دریافت خدمات خانگی تلفنی یا پذیرش مهمانان شبانه ، خانه خود را بررسی کنید .

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

تولید مثل

ماده ها میتوانند روزانه تا 5 تخم بگذارند . این تعداد تخم در تمام طول عمر یک ماده میتواند به 500-200 تخم برسد . در دمای معمولی اتاق و با تامین مواد غذایی مناسب ، آنها می توانند بیش از 300 روز زندگی کنند.

ساس و بیماری ها

ممکن است که ساس تختخواب بتواند بیماری ها را منتقل کند با این حال آنها تا کنون به انتقال بیماری به انسان شناخته نشده اند .

گزش ساس

آنها فقط خون می خورند و مردم پاسخ های متفاوتی در مورد گزش ساس دارند

آلودگی ساس می تواند خیلی زود گسترش یابد در نتیجه شناسایی و اقدام به موقع می تواند در پیشگیری از وسعت آلودگی بسیار موثر باشد .

بازرسی

اگر شما شواهدی از وجود ساس مشاهده کرده اید و یا می خواهید از خانه خود در برابر این موجود مزاحم پیوسته محافظت کنید ، مشاوران گروه سمپاشان  به خانه شما آمده و خانه شما را بازرسی می کنند . تا بعد از بررسی در صورت لزوم سمپاشي ساس منزل شما را انجام دهند .

پیدا کردن ساس های چموش کار سختی است اما شرکت سمپاشان با آموزش های دقیق خود قادر است ساس های اطراف محل زندگی را پیدا کند . در اولین بازدید ، او کل خانه شما را از جمله تخت ، مبلمان ، فرش و سایر نواحی مشکوک را بررسی خواهد کرد .

شواهد وجود ساس :

ساس زنده یا مرده
پوسته ها که در خلال فرایند پوست اندازی ریخته می شوند

نقطه های کوچکی از مواد مدفوع قرمز و سیاه

تخم کوچک کرم رنگ معمولا در شکاف های تاریک یافت می شود

اقدامات قبل از سمپاشی ساس

حداقل دو روز بعد سمپاشی نباید خونه باشید بنابراین لباسهای لازم را تکانده و آنها را داخل پلاستیک گذاشته و بهیچ عنوان ساک ،چمدان و کوله پشتی با خود از منزل خارج نکنید زیرا ممکن است داخل آنها ساس و تخم ساس وجود داشته باشد و شما آنها را با خود بمنزل بعدی انتقال دهید.

قبل از سمپاشی ساس باید تمام خوردنیهایی که داخل کابینت آشپزخانه هستند را داخل پلاستیک مشکی بزرگ گذاشته و درب آن را گره بزنید

سعی کنید هواکش ها ، منفذ های ورود و خروج هوا و دریچه های کولر را ببندید

اگر میخواهید به لباسهایتان سم نخورد باید تمامی لباسها تکانده شود و پشت و رو شده مجدد تکانده شود و سپس آنها را داخل پلاستیک مشکی ضخیم و بزرگ قرار داده و سه روز در پشت بام منزل زیر نور مستقیم خورشید قرار دهید.

اقدامات بعد از سمپاشی ساس

اگر لباسها سمپاشی شده باید شسته شوند.

اگر درمنزل بچه زیر 8 سال ندارید کف منزل نیاز به شستن ندارد.

کف نشیمن گاه مبل ها را با ی دستمال خیس بکشید.

روی فرش ها و موکت ها را هم دستمال خیس بکشید.

داخل کابینت ها اگر سمپاشی شده دستمال خیس کشیده شود.

سعی کنید تا میتونید کل منزل و درزها رو جارو برقی بکشید و کیسه را بعد از پر شدن دور بیاندازید.

تمام درزها و شکافها ،گوشه های مبل و میز ،درزهای تختخواب و کمد دیواری ها حتما بخار شور کشیده شود.

سمپاشی ساس در تهران

شرکت سمپاشی تهران با مجرب ترین تکنسین ها به کمک شما خواهد آمد و بصورت تضمینی ساس منزل شما را از بین خواهد برد فقط کافیست با ما تماس بگیرید. ما میدونیم و میتونیم ساس منزل شما را براحتی از بین ببریم فقط کافیست ریشه کنی ساس تختخوابی خود را بما بسپارید.

سمپاشی ساس

خطرات سمپاشی ساس

ماندن در منزل بعد از سمپاشی ساس میتونه بشدت خطر آفرین بوده و باعث سرگیجه و تهوع ،سوزش چشم ،خارش پوست اطراف چشم ،مشکلات تنفسی،مسمومیت منجر بمرگ ،استفراغ ،تب،سردرد ،اسهال شود بنابراین پیشنهاد میشود بهیچ عنوان بدون ماسک تمام صورت ، دستکش ، کلاه ، چکمه کار سمپاشی منزل خودتان را انجام ندهید.

نحوه سمپاشی ساس

برای از  بین بردن ساس حتما باید کل منزل و تمام وسایل منزل از زیر و رو سمپاشی شود.

مثلا مبل ها باید تمام وجوه رو و توشون و زیرشون کاملا سمپاشی شود و یا دراورها باید کشوها کاملا خارج و داخل دراورد و تمام سطوحش سمپاشی شود.

فرشها و موکتها زیر و رو باید کامل سمپاشی شود.

پشت و روی قبهای رو دیوار سمپاشی گردد.

خوشخواب از تخت جدا و تمام سطوح تخت و پا تختی و کنسولها داخل و خارج همگی کامل سمپاشی شوند.

کمد دیواریها خالی شده و داخل آنها و تمام وسایلشان سمپاشی شوند.

رختخوابها را باید سمپاشی و سپس داخل آفتاب بمدت سه روز پهن شود.

بالکن ها و حیاط خلوت نیاز به سمپاشی ساس ندارند زیرا ساس در آنجا حضور ندارد.

دستشویی و حمام نیاز به سمپاشی ساس ندارد.

کابینتهای آشپزخانه بجز داخلشون بقیه سطوح باید کاملا سمپاشی شوند.

اطلاعات بیشتر

ساس تختخواب (اغلب به عنوان لکه های سفیده) اشتباه است ، حشراتی کوچک ، بدون بال ، با فعالیت شبانه و متعلق به خانواده Cimicida می باشد . آنها بر روی خون انسان و دیگر میزبان های خون گرم تغذیه می کنند و به شکل بیضی هستند و تا 4 یا 5 میلی متر رشد می کنند . رنگ آنها به رنگ قهوه ای روشن تا قرمز قهوه ای است. بالغ ها بال ندارد و دارای بدن مسطح است .

ساس تختخواب دو طرفه و پهن هستند ، که مزایای زیادی برای آنها ایجاد می کند. آنها می توانند در مکان های غیر معمول مانند پشت پایه های کف ، شکاف های کف ، و زیر فرش و یا پشت کاغذ دیواری پنهان شوند ، که می تواند تشخیص آنها را دشوار کند . نه تنها شناسایی آنها مشکل است بلکه ساس های تختخواب نیز تمایل دارند در کنار یکدیگر همسو بمانند و بوی شگفت انگیز شیرین و نامطبوعی ایجاد کنند. لکه های مدفوع روی تشک و مبلمان اطراف نیز نشانه هایی از آلودگی به ساس است. گزش های آنها می تواند باعث خارش روی پوست شود و باعث واکنش های آلرژیک مانند خارش شدید شود ، هرچند که هیچ کس به نیش عکس العملی نشان نمی دهد. ساس از زمان باستان وجود داشته و در سراسر جهان یافت می شود.ساس تخت خواب (Cimex lectularius) به ویژه برای محیط های انسانی سازگار است. گونه های دیگر شناخته شده است که پرندگان و خفاش ها را ترجیح می دهند ، اما همچنین در صورت لزوم از انسان تغذیه می کنند. از آنجا که آنها می توانند در لانه پرندگان زنده بمانند، آنها را می توان در خانه ها و ساختمان هایی که دارای لانه های پرنده ای هستند، به ویژه در پشت بام ها دید. با توجه به مسافرت انسان که همراه خود چمدان، لباس، ملافه و مبلمان را حمل می کنند، ساس ها توزیع جهانی گسترده ای دارند. اگرچه ممکن است آنها در مکان های غیر معمول اقامت داشته باشند .


سوالات متداول :

حشره ساس چیست ؟

بهترین روش برای از بین بردن حشره ساس چیست ؟

سم ساس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا