شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سم کنه کبوتر

سم کنه کبوتر

مشاهده همه 11 نتیجه

کنه کبوتر حشره ای نرم است که ناقل انواع بیماری ها می باشد. این کنه از بدن کبوتر تغذیه می کند ولی ممکن است به بدن انسان نیز منتقل شده و باعث بسیاری از واکنش ها در بدن شود. این حشره باید به سرعت از بین برود به همین دلیل از سم مخصوص باید استفاده شود. سم کنه سمپاشان سمی بسیار قوی و موثر است که با کنه ها مقابله کرده و به سرعت آن ها را از بین می برد. برای خرید سم کنه کبوتر با قیمت مناسب٬ می توانید سفارش خود را در سایت سمپاشان ثبت کنید. همچنین برای سمپاشی کنه کبوتر نیز می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در اولین فرصت در محل شما حاضر شده و سمپاشی را برای شما انجام دهند.

سم کنه کبوتر

این سم برای طولانی مدت عمل می کند و شما تا مدت های طولانی از شر این آفات راحت خواهید بود و در صورت سمپاشی اصولی برای همیشه این آفات را از بین می برید.
در واقع سم کنه بی ضرر بوده و برای سلامتی انسان و محیط زیست هیچ خطری ندارد. تنها با توجه به سیستم بدن کنه کبوتر طراحی شده است. این سم برای مرغداری ها و مکان هایی که تعداد پرنده و یا حیوان خانگی زیادی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه مصرف سم کنه کبوتر

برای استفاده از این سم تنها کافیست که مقداری از آن را با آب ترکیب کرده و آن را در مرغداری ها و یا در مکان هایی که حضور این سم بیشتر استفاده می شود، به کار می رود. تمامی ترکیبات و توصیه های لازم بر روی بسته بندی این محصول درج شده است. بنابراین بهتر است پیش از استفاده از این سم نوشته های بر روی بسته بندی این محصول را به صورت دقیق مطالعه کنید.

قیمت سم کنه کبوتر

سم کنه کبوتر سمپاشان در حجم های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود و از این رو هر کدام از این سم ها قیمت خاصی دارند. ولی با توجه به غلظت بالای سم موجود در این فروشگاه شما تنها با خرید یک ظرف از این محصول می توانید تا مدت ها از آن استفاده کنید. سمپاشان لیست قیمت انواع سم کنه را در سایت خود قرار داده اند. جهت مشاهده این لیست وارد سایت شوید.

خرید سم کنه کبوتر

برای خرید سموم باید به مراکز معتبر مراجه کنید. مجموعه سمپاشان مفتخر است که با کیفیت ترین و سالم ترین سموم را به مشتریان خود ارائه کند. این سم برای سلامتی انسان هیچ ضرری ندارد و تنها مخصوص از بین بردن و ریشه کن کردن کنه کبوتر طراحی و تولید شده است. جهت سفارش این محصول تنها کافیست تماس بگیرید.

سبد خرید
اسکرول به بالا