شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » روش هایی برای نابودی سوسک ریز آشپزخانه
نابودی سوسک ریز آشپز خانه - سم مخصوص سوسک ریز - سوسک ریز چیست ؟ - راههای از بین بردن سوسک ریز

روش هایی برای نابودی سوسک ریز آشپزخانه

روش هایی برای نابودی سوسک ریز آشپزخانه ، یکی از مهم ترین دغدغه های خانم های خانه دار وجود سوسک ریز در آشپزخانه است که بسیاری از آن ها با این مشکل رو به رو هستند.روش های مختلف برای از بین بردن سوسک ریز آشپزخانه وجود دارد که برخی از آن ها در کوتاه ترین زمان به نتیجه می رسد.در ادامه روش هایی را برای از بین بردن این موجودات بیان خواهیم کرد.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 4 minutes

سوسک ریز چیست ؟

این سوسک ها در اندازه های مختلف وجود دارند که هر دو نوع آن در برخی از ساختمان های مسکونی یافت می شوند.

سوسک های درشت که اغلب به سوسک حمام معروف هستند ،معمولا از طریق چاه و لوله های فاضلاب وارد خانه می شوند و با تخم ریزی زیاد می شوند.

سوسک های ریز آشپزخانه را سوسک آلمانی می گویند و برخی عقیده دارند که این سوسک ها نژاد آلمانی یا اسرائیلی هستند.در فصل های مختلف سال سوسک ها در خانه وجود دارند و مشکلاتی را برای خانم های خانه دار ایجاد خواهند کرد.

روش های نابودی سوسک ریز آشپزخانه

راه های از بین بردن سوسک ریز آشپزخانه را می توان به استفاده از خمیر سوسک کش یا اسپری های مخصوص حشرات ریز و یا سم مخصوص سوسک ریز ،سموم و حشره کش های کشاورزی و استفاده از توری و بستن چاه اشاره کرد.روش های دیگری برای از بین بردن سوسک ریز و درشت وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.به طور کلی سوسک های درشت راحت تر از سوسک های ریز آشپزخانه از بین می روند،در صورتی که روش های مقابله با سوسک های ریز آشپزخانه متفاوت است.

سوسک ریز موجود در آشپزخانه چگونه از بین می رود؟

سوسک های ریز آشپزخانه رشد قارچی دارند و با تخم ریزی ،تعداد آن ها زیاد می شود

این موضوع باعث می شود که از بین بردن سوسک ریز آشپزخانه به مراتب سخت تر از سوسک های درشت حمام باشد.

قطعا روش هایی برای از بین بردن آن ها وجود دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

از بین بردن سوسک های ریز نیاز به سرعت عمل بالایی دارد ،

زیرا کمی تعلل در کار باعث می شود که سوسک به سرعت فرار کند.

برای دفع و از بین بردن سوسک مناسب ترین روش استفاده از سم و سمپاشی در محل است.برای انجام این کار بهتر است با شرکت های باتجربه در این زمینه تماس حاصل فرمایید و از خدمات آن ها از جمله سمپاشی سوسک ، ساس ، مورچه و .. بهره مند شوید.سمپاشان شما را در این زمینه راهنمایی خواهد کرد ، تنها کافی است با مراجعه به وبسایت این مجموعه با کارشناسان و مشاورین صحبت کنید.

نکات مهم جلوگیری از حضور سوسک در خانه

برای حل مشکلات حضور حشرات و انواع سوسک در خانه باید نکاتی را در نظر داشته باشیم،نظافت آشپزخانه و بخش های مختلف آشپزخانه و عدم وجود زباله در آشپزخانه و سینک،خشک کردن سینک و استفاده از سوسک کش های مناسب در کابینت ها،بستن درب چاه و پنجره ها با استفاده از توری ،همه از نکاتی هستند که در زمان مشاهده سوسک ریز در آشپزخانه باید رعایت شوند.رعایت هر یک از موارد بالا ،باعث می شود که دلیلی برای زنده ماندن سوسک ها وجود نداشته باشد ،چنان چه محیط را تمیز نگه دارید ،با یک سمپاشی ساده تمام سوسک های ریز و درشت از بین خواهند رفت.

شرکت سمپاشی ، سمپاشان با در اختیار داشتن دانش و تجربه و همچنین افراد متخصص در زمینه سمپاشی آماده ارائه خدماتی اعم از سمپاشی منزل ٬ سمپاشی رستوران ٬ سمپاشی ساختمان ٬‌ سمپاشی منازل ٬ سمپاشی انواع حشرات و جانوران موذی می باشد. همچنین شرکت سمپاشان آماده فروش انواع سم برای تمام حشرات و جانوران موذی در حجم های مختلف می باشد.

سوالات متداول

سوسک ریز آشپزخانه چه تفاوتی با سایز سوسک ها دارد؟

سوسک ریز را با نام سوسک آلمانی هم می شناسد که فصل های مختلف سال در آشپزخانه ها قابل مشاهد می باشد. قابل ذکر است گاهی از بین بردن این سوسک ها بسیار دشوار تر از نابودی سوسک های درشت حمام می باشد.

برای اطلاع از نحوه اطلاع از نوع سم مخصوص برای نابودی سوسک ریز آپزخانه چه باید کرد ؟

همانطور که گفته شد شرکت سمپاشان دارای افراد متخصص و مجرب می باشد که می تواند شمارا در خرید سم و روش های ازبین بردن سوسک ها راهنمایی نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا