شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی منازل

سمپاشی منازل

همیشه بدانیم که یک تومان هزینه برای جلوگیری از هجوم آفات و پیشگیری، خیلی بهتر از هزینه کردن برای درمان مشکل است. اگر تا به حال با مشکلات مربوط به آفات برخورد کرده باشید می دانید که در مورد چه چیزی حرف میزنم. و این سوال رو باید از خود بپرسید که پیشگیری از ورود حشرات به منازل چقدر برای شما هزینه خواهد داشت؟

میزان هجوم آفت ها به خانه شما بستگی به نوع زندگی ، منزل ، ساختمان و محیط داخلی و خارجی و… خواهد داشت و در این مطلب شرح می دهیم که چگونه می توانید بهترین شرکت های سمپاشی منازل را برای خود بیابید، تا آن ها قبل از زیاد شدن مشکلات شما را کمک نمایند و بتوانید به موقع جلو ورود حشرات موذی را بگیرید و پیشگیری کنید.

بازدید رایگان و سمپاشی منازل بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

حشرات و آفات رایج در منزل

از رایج ترین حشراتی که در منزل وجود دارند، می توان به سوسک های درشت (از قبیل فاضلاب ، حمام ، آمریکایی) ، سوسک های ریز (سوسک کابینت ، آشپزخانه ، آلمانی ) و بعد از آن پشه ها  و مورچه ها اشاره کرد. همچنین در مناطقی جانواران دیگری مانند موش ها دیده می شوند که می توانند بسیار مخرب و باعث انتقال بیماری های مختلف باشند. شما بسته به شرایط محیطی منزل خود ممکن است مورد هجوم انواع دیگری از آفات همچون کنه ها ، کک ها ، ساس تخت خوابی و… قرار بگیرید و تمامی ان ها به سبک و محل زندگی شما بستگی خواهد داشت. اینکه شما حیوان خانگی داشته باشید یا نه و چقدر به نظافت خانه خود اهمیت بدهید همگی می تواند تاثیر گذار باشد.

عکس حشرات و آفات رایج در منزل و خانه

ویژگی های بهترین شرکت سمپاشی منازل

یک شرکت سمپاشی منازل ویژگی هایی دارد که می خواهیم آن ها را بررسی کنیم. این شرکت ها در مرحله اول باید دارای مجوز و پروانه مبارزه با حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و خانگی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی باشند و از طرفی شما برای بررسی کیفیت کار مجموعه مورد نظر می توانید ویژگی های آن ها از قبیل ارائه ضمانت نامه معتبر ، نظرات مرتبط با آن ها را بیابید و بهترین شرکت سمپاشی منازل را در شهر خود پیدا کنید. شرکت سمپاشان با دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی و مدارک بین المللی مبارزه با آفات می باشد و با ارائه ضمانت نامه کتبی یکساله خیال شما را برای خلاصی از خشرات موذی آسوده خواهد کرد.

مجوز بین المللی سمپاشان
عکس گواهینامه بین المللی شرکت سم پاشی سمپاشان

خطرات سمپاشی منازل

می دانیم که تمام موادی و چیزهایی که به صورت صنعتی ساخته می شوند، برای بدن انسان مضر هستند و باعث ایجاد بسیاری از بیماری ها و امراض جدید در میان انسان ها شده اند. پس با این اوصاف چه چیزی می تواند از سمپاشی منازل خطرناک تر باشد! مکانی که ما تقریبا بیشتر وقت خود را در ان می گذرانیم. اما نترسید اگر شما از یک شرکت معتبر درخواست کنترل آفات را کرده اید، نگران نباشید و مجموعه سمپاشان با استفاده از سم های دارای مجوز از وزارت بهداشت اقدام به از بین بردن آفات در خانه شما می کند و خطرات سمپاشی منازل را برای شما به حداق ممکن می رساند. کارشناسان ما با راهنمایی شما اقداماتی که قبل و بعد از سم پاشی برای به حداقل رساندن میزان این خطرات لازم است را شرح خواهند داد و دیگر شما نیاز نیست که نگران سلامتی خود و کودکانتان باشید.

عکس سمپاشی منازل
عکس سمپاشی منازل

قیمت سمپاشی منازل

یکی از متعدد ترین سوال هایی که اکثر افراد به دنبالش می گردند، آگاهی از قیمت سمپاشی منازل است و باید بگوییم که نرخ ثابتی برای این کار وجود ندارد و مبارزه با آفات فقط شامل سم پاشی منزل نمی شود و ممکن است نیاز به اقدامات مختلفی از جمله درزگیری و از بین بردن شکاف ها در برخی موارد باشد و بسته به نوع حشرات و میزان مقاومت آن ها از سم های مختلفی با دوزهای متفاوت استفاده می گردد که هر کدام قیمت های مختلفی خواهند داشت. همچنین فاکتورهای دیگری از جمله میزان متراژ ، سختی کار ، مسافت مکان شما و… در هزینه سمپاشی منزل تاثیر گذار خواهد بود.

عکس سم پاشی منزل
عکس سم پاشی منزل

راه های از بین بردن حشرات منزل

سوسک کش قوی مانند اسپری سمپاش دستی ، اسپری های معمولی قدیمی ، پودر ، قرص های مخصوص , گاهی اوقات هم نفت برای از بین بردن حشرات در منازل مورد استفاده قرار می گیرد. در منزل استفاده از اسپری برای مبارزه با این حشرات روش به ظاهر مناسبی است اما تنفس این اسپری ها اصلا برای سلامتی مناسب نیست چرا که هم به دستگاه تنفسی آسیب وارد می کند و هم امکان دارد ذره های اسپری آن بر روی مواد غذایی بنشیند و آن را آلوده کند . همچنین استفاده از حشره کش های معمول باعث افزایش مقاومت افت ها در برابر سموم می گردد و اگر به این کار اگاهی ندارید، کار خود را دشوارتر نکنید و از یک شرکت کنترل آفات کمک بگیرید.

سمپاشی منازل

از طرفی اسپری بطور موقتی و سطحی این حشرات را ریشه کن می کند و نمی تواند وارد تخم حشرات شود و آنها را نابود کند . اگر در شرایطی بخواهیم از اسپری سم استفاده کنیم درجه اهمیت آسیب رسانی بیشتر است اما امکان اینکه سوسک ها فعالیت خود را بیشتر کنند را از بین می برد و با توجه به نوع سم ممکن است جلوگیری از تخم ریزی سوسک و یا حتی زنده ماندن آنها کند. اگر مجبور به استفاده از سم شدید حتما از ماسک استفاده کنید و بعد از اسپری تا ساعاتی منزل خود را ترک کنید .

استفاده از نفت هم برای از بین بردن این نوع حشرات می تواند موثر باشد اما وقتی که درست روی حشره ریخته شود و آن را نابود کند در حشراتی مانند مورچه و یا سوسک چون در دیواره ها و گوشه و کنار قرار می گیرند تعداد زیادی از آنها زنده می مانند و بطور کامل این حشرات از بین نمی روند .

اگر هم بخواهید سوسک را بصورت فیزیکی بکشید قطعا باعث انتشار آلودگی خواهید شد و آسیب های بدتری را به وجود خواهید آورد . سوسک های کابینتی هم که سرعت زیادی دارند و با تلاش فراوان می توانید تعداد انگشت شماری را بکشید در مورد مورچه ها و پشه ها هم برخورد فیزیکی با آنها کار خنده داری است چون فقط تعداد محدودی می میرند و فایده ای ندارد و راه آخر استفاده از متخصصین سمپاشي منازل می باشد که سالم ترین و بهترین راه برای نابودی کامل این حشرات است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا