شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی کارخانه

سمپاشی کارخانه

سلامت محیط کارخانه از عوامل مهم در صنعت ساخت و ساز چه در لوازم و اجسام و چه در مواد غذایی می باشد . اگر کارخانه دچار آفت قطعا سلامت انسانها نیز در خطر قرار می گیرد . وجود این آفات در کارخانه باعث توقف تولید خواهد شد و علاوه بر زیان به مواد تهیه شده در کارخانه زیان بر خط تولید کارخانه نیز خواهد شد .  میدانیم که کارخانه های مواد غذایی بیشتر مورد هجوم حیوانات و حشراتی مانند سوسک ، موش ، مارمولک ، عقرب ، رتیل ، مار و… هستند و زیان وارده بر اموال کارخانه نیز بیشتر است به همین خاطر بهتر است که اگر این گونه حشرات و حیوانات را در کارخانه خود مشاهده کردید حتما با متخصیصن در حوزه سم پاشی تماس بگیرید . شرکت سمپاشان با تجربه چندین ساله خود ثابت کرده که توانسته در برابر این گونه آفات و حیوانات پیروز باشد چرا که بهترین راهکارها را پیش خواهد برد . شرکت سمپاشان با داشتن نیروهای متخصص در حوزه سمپاشي کارخانه و با استفاده از مواد سمپاشي مرغوب که کمترین آسیب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهد برای مشتریان خود در نظر گرفته است .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

اقداماتی که برای پیشگیری از ورود آفات در کارخانه باید انجام شود :

-همه منافذ ، درزها  و شکاف های دیوار ها ، سوراخ ها ، شیشه های شکسته و هر قسمتی که راه ورود خروج برای حیوانات و حشرات است باید پوشانده شود .

-حتما مواد غذایی خوراکی را از محل خارج کنید و یا روی آن را حتما بپوشانید .

-بهترین زمان برای سمپاشی کارخانه بعد از تایم اداری می باشد .

سمپاشی کارخانه

اقداماتی که در سمپاشی کارخانه توسط کادر سمپاشان صورت می گیرد :

-شناسایی کلنی ها

-مسدود کردن کلنی ها

-معدوم سازی لاشه حشرات و حیوانات

یکی از اهداف مهم شرکت سمپاشان حداکثر تاثیر سمپاشی و حداقل هزینه برای مشتری می باشد . رضایت و آسایش مشتری در درجه اول اهمیت برای گروه متخصص سمپاشي است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا