شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی پارکینگ

سمپاشی پارکینگ

همان طور که میدانیم در اکثر مناطق محیط پارکینگ تاریک و کم نور است و در بعضی موارد پارکینگ مرطوب هم می باشد . این عوامل بستری برای رشد آفات فراهم می آورد که حشراتی مانند موش ، سوسک ، مارمولک ، پشه و … به راحتی در آنجا یافت می شود . سوسک های فاضلابی از شایع ترین حشرات در پارکینگ هستند .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

گر در پارکینگ عمومی و یا خصوصی خود این گونه حشرات را مشاهده کردید با متخصص سم پاشی در محله خود تماس بگیرید . شرکت سمپاشان با روش های نوین در سمپاشي پارکینگ برای راحتی و آسایش شهروندان خدمات خود را در همه مناطق گسترده کرده است و مشاوران رایگان این شرکت آماده راهنمایی و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند . هدف گروه سمپاشان بهبود و رضایت مشتریان عزیز است که با حداکثر تاثیر و پرداخت حداقل هزینه کار به بهترین نحو صورت گیرد .

سمپاشی پارکینگ

اگر سمپاشی پارکینگ توسط افرادی که تخصص لازم را ندارند انجام شوند امکان دارد کلنی ها بطور کامل از بین نروند و لاشه حیوان در بعضی نقاط باقی بماند و این خود نیز باعث افزایش آفات در محیط خواهد شد و نکته دیگر اینکه اگر از مواد درست برای این امر استفاده نشود گاهی اوقات دچار مصمومیت ، و یا حتی انتقال بیماری به افراد حاضر در پارکینگ خواهد شد .

پس برای انجام سم پاشی پارکینگ با گروه متخصص شرکت سمپاشان تماس حاصل فرمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا