شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی هتل

سمپاشی هتل

 امروزه بدلیل رفاه و آسایش راحتی میهمانان که به سفر علاقه مند هستند در هر شهری که سفر کنید تعداد زیادی هتل خواهید دید که آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشند . همگی این هتل ها گزینه مشترکی برای بهداشت هتل دارند که این مکان باید عاری از هر گونه آلودگی و حشره های میکروبی باشد چرا که از همین طریق میهمان آلوده و مریض می شود و حتی در بعضی موارد مسافر دچار بیماری سخت و یا حتی مرگ شده است . آلودگی هایی که در هتل وجود دارد دارای اهمیت بسیاری است اگر دارای هتل و یا آپارتمانی هستید که آن را اجاره می دهید حتما قبل از تحویل از لحاظ بداشتی آن را تایید کنید که اگر غیر از این باشد خسارت ناشی از آن در بعضی موارد جبران ناپذیر است .

یکی از جاهایی که در هتل باعث آفت می شود : رستوران ، آشپزخانه ، فاضلاب ، اتاق های هتل ، تشک تخت ، ملحفه ها و پتو ها می باشد که باید همه استریل شده باشد و اهمیت خاصی به بهداشت این مکان ها و وسایل ضروری هتل داده شود.

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

آفت های هتل :

آفت هایی که در هتل ممکن است مشاهده کنید عم از : سوسک درشت و سوسک ریز ، ساس تختخوابی ، شپش ، کنه ، موش  و… می باشد.

سمپاشی هتل

روش از بین بردن آفت هتل :

برای از بین بردن آفات هتل باید از روش های موثر و تاثیر گذار استفاده کرد تا همه حشرات را از  ریشه از بین ببرید باید با متخصصین در حوزه سمپاشی هتل تماس بگیرید . شرکت سمپاشان از بهترین ها در این حوزه می باشد که کارمندان دوره دیده آن بهترین روش های نوین با کمترین آسیب و بیشترین بازدهی سمپاشي هتل شما را انجام می دهند . اگر اینکار را به نیروی متخصص نسپارید قطعا دچار مشکلاتی خواهید شد که جبران ناپذیر است مانند اتفاقی که در یکی از هتل های مشهد رخ داد و انجام سم پاشی هتل توسط نیروهای غیر حرفه ای باعث مرگ و بستری شدن چند تن از زائرانی که در هتل اقامت داشتند شد و دلیل آن استفاده نادرست از نوع سم بود .

پس اگر هر گونه آفتی در هتل لوکس خود مشاهده کردید با گروه بزرگ سمپاشان تماس بگیرید تا مشاوران رایگان بهترین راهنمایی را به شما عزیزان عرضه کنند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا