شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

اطلاعات و شناسایی مگس

بیش از 100 عامل بیماری زا با پرواز حشرات در خانه شامل : سالمونلا، استافیلوکوک، E. coli و Shigella و… هستند و می توانند باعث ایجاد بیماری در انسان و حیوانات شوند . می توانند شامل این بیماری ها : تب حصبه ، وبا ، اسهال خونی و هپاتیت شوند . رعایت بهداشت برای کنترل این حشرات حیاتی می باشد .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

اما شناسایی دقیق آنها کاری ضروری است که در اینجا برخی مطالبی که باید درباره مگس ها و کنترل آنها بدانید به آن اشاره شده است :

. بسته به نوع مگس عمر زندگی آنها 8 روز تا 2 ماه می باشد که برخی از آنها هم تا یک سال است .

. مگس متعلق به دوبالان است . بیش از 16.000 هزار گونه مگس در آمریکای شمالی وجود دارد.

. مگس ها در هر بخشی از جهان به غیر از قسمت های قطب مانند طاعون هستند .

. یک جفت مگس می تواند بیش از یک میلیون فرزند در عرض چند هفته تولید کند.

. میلیون ها میکروارگانیسم ممکن است در یک شکم یک مگس رشد کند در حالی که نیم میلیارد بیشتر در بدن و پاهایشان جمع می شود.

. مگس ها به آسانی بیماری را گسترش می دهند چون به سرعت از زباله های پوسیده استفاده می کنند و همین زباله ها مملو از بیماری هستند و با عبور آنها در خانه بیماری گسترش می یابد .

. چون آنها فقط دو بال دارند و فقط پرواز می کنند با هر فرود بر روی زمین هزاران باکتری را به آن محل انتقال می دهند .

. منابع وزرات کشاورزی نشان می دهد که مگس سالانه 10 میلیارد دلار کالای کشاورزی را آلوده و تخریب می کند .

. هر بار که مگس فرود می آید هزاران میکروب را خورد می کند . اگر یک مگس بر روی غذا یا آشپزخانه فرود بیاید ممکن است میکروب هایی که می تواند بیماری جدی را به همراه داشته باشد . این بیماری ها شامل : اسهال ، مصمومیت غذایی ، تب حصبه ، عفونت های مجاری خون ، وبا و… هستند .

سمپاشی مگس

زمانی که مگس از زباله تغذیه می کند بیماری ها را روی پاها و دهانشان جمع می کنند و سپس وقتی روی غذا و میز می نشینند آن را منتقل می کنند . مگس روی غذای جامد پرسه می زند و سپس غذای مایع را می خورد .

سمپاشی مگس

راه های از بین بردن مگس :

بهترین راه برای ازبین بردن مگس ها اول از طریق اقدامات پیشگیرانه است . مگس ها ترجیح می دهند در دمای گرم زندگی و فعالیت کنند . از اوایل بهار تا اوایل پاییز بیشترین فعالیت را دارند . برای دفع و خلاصی بهتر از حشره مگس پوشیدن درها و پنجره هاست و یا حدالمکان آنها را بسته نگه داریم . شما می توانید بر روی پنجره ها و دریچه ها توری مناسب بچسبانید تا از ورود آنها جلوگیری کنید . مخازن زباله را بسته نگه دارید و آن را در سطل و کیسه مناسب قرار دهید .

اما در آخر برای رهایی از انبوه مگس ها بهتر است با شرکت سمپاشی مگس در تهران تماس بگیرید که شرکت سمپاشان از نیروهای ماهر و دوره دیده خود برای انجام بهتر امور استفاده خواهدکرد تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کند . هدف شرکت سمپاشان حداقل هزینه و حداکثر رضایت مشتری می باشد .

پس از تماس با شرکت مشاوران رایگان به شما مشاوره های لازم را جهت سمپاشي مگس خواهند داد . سم پاشی مگس بهترین گزینه برای خلاصی کامل از مگس های مزاحم اطرف محل زندگی شماست .


مطالب مرتبط :

سم مگس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا