شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سم مگس

سم مگس

مشاهده همه 15 نتیجه

حشره مگس هزاران سال است که باعث اذیت انسان ها می شود و آلودگی را منتقل می کند . به همین جهت در صورت مشاهده مگس باید فورا اقدام به خرید سم و نابودی آنها کرد. مجموعه سمپاشان سم مخصوص مگس را با قیمت مناسب آماده فروش کرده است.

اکثر مگس ها عادت های کثیف و بدی دارند که مگس ها را می توان روی زباله ها و مدفوع حیوانات و انسانها و حتی لاشه حیوانات ، فاضلاب و… پیدا کرد .حشره مگس با نشستن بر روی این عفونت ها و میکروب ها و بعد آمدن به محل زندگی ما و نشستن روی مواد غذایی که ما مصرف می کنیم باعث می شوند که آن ماده غذایی را آلوده کنند.

 

سم مگس

مگس ها تخم خود را در محیط مرطوب نگه میدارند که محیط های مرطوب منبع غذایی برای ایجاد قارچ های در حال توسعه هستند .و محیط های فرآورده انسانی ، زباله ، کیسه های پوشک ، سبزیجات پوسیده ، حتی زمین هایی که بیش از اندازه آبیاری شده و… یک انبار مناسب برای تخم مگس می باشد .

پس از تخم گذاری مگس این تخم ها به چیزی زگیل مانند و زرد کمرنگ تغییر شکل می دهند و این فرآیند تا بزرگسالی مگس تنها چند ساعت زمان لازم دارد . در آب و هوای گرم مگس ها در ماه می توانند 2 تا 3 نسل افزایش داشته باشند و بطور میانگین مگس بالغ 20 روز زندگی می کند .

مگس ها مانند بسیاری از حشرات دیگر یک پروتئین ضد یخ دارند و پوشه سختی که روی بدنشان قرار دارد چیزی ترشح می کند و آن ها را در برابر سرمای زمستان محافظت می کند و به همین دلیل است که مگس ها را حتی در شمال آلاسکا و کانادا شمالی هم می توان دید .

اگر مگس در محیط زندگیتان شما را اذیت می کند بهتر است چند نکته را رعایت کنید .

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

موارد پیشگیری از به وجود آمدن مگس در محیط زندگیتان :

زباله ها حتما هفته ای 2 تا 3 باز از خانه خارج کنید

ظرف های که ته مانده غذا در آن است را بشویید و یا دور بیاندازید

برای پنجره ها و درب ها از توری استفاده کنید

وسایل هایی که مرطوب است و یا خیس هستند را خشک کنید

سریعا حیوانات یا پرنده هایی که میمیرند را دفن کنید

جایگاه حیوانات خود را همیشه تمیز نگه دارید

کف پوش ها و زیر میزها و زمین خانه را همیشه تمیز کنید

بیماریهایی که مگس منتقل می کند :

وبا

دیازنتری

اسهال

مشکلات پوستی

حال اگر مگس به خانه شما آمده و تعداد آن رد حال افزایش است باید به فکر از بین بردن آن باشید . هنگامی که تعداد آنها کم باشد می توان با مگس کش نابودشان کرد اما وقتی تعداد زیادی هستند نمی توان به راحتی آنها را از بین برد .

انواع سم و طعمه های مگس

انواع مگس :

خرمگس

دزد مگسان

زنبور مگسان

شهد مگسان

بی‌شیار مگسان

شیاردار مگسان

شیاردار مگسان به چند دسته تقسیم می شوند :

برمگسان

سرکه مگسان

ریشه مگسان

سرامگسان

گوشت مگسان

تیز مگسان

اسب مگسان

سگ مگسان

نحل مگسان

روش های مبارزه با مگس :

روش فیزیکی

روش بیولوژیکی

روش شیمیایی

روش بهسازی محیط

قیمت و خرید سم مگس

پس باید یا با شرکت سمپاشی تماس بگیرید و سمپاشان کمک های لازم را در اختیارتان قرار می دهد و با توجه به تجربه خود سمپاشی مگس را طوری انجام می دهد که کاملا از بین برود و برای همیشه نابود شود .

اگر نکات استفاده از سم و مشکلات و ضررهایی که در استفاده از سم وجود دارد را میدانید و متوجه هستید که ممکن است خطراتی برای افراد در خانه داشته باشد می توانید از سمپاشان سم مگس را که در فروشگاه آماده فروش کرده است خریداری کنید و خودتان عمل سمپاشی مگس را انجام دهید و اگز تمایلی ندارید با سمپاشان تماس بگیرید که بصورت شبانه روزی به شما خدمات می دهند به شما مشاوره رایگان بدهند و مشکل شما را رفع کنند .

سبد خرید
اسکرول به بالا