شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی موش

سمپاشی موش

شناسایی و راههای از بین بردن موش

موش چیست ؟ 

موش ها یک گروه از آفات مزاحم هستند که شامل موش ها ، موش های صحرایی و سنجاب ها هستند . این حیوانات می توانند به مواد غذایی ، اموال خسارت وارد کنند و بیماری و آلودگی را گسترش دهند . جوندگانی که اغلب مردم ایالات متحده با آنها درگیری دارند .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

انواع موش :

موش صحرایی :

غرایز : موش ها به طور غریزی به چیزهایی که در محیط زیست اطرافشان قرار دارد محتاط هستند . از جمله اقدامات کنترل موش صحرایی مانند: تله ها و طعمه ،استعمار در اتاق زیر شیروانی ، حفره ها ، زیر بتن و حیاط ، در حفره های دیوار و دیگر مکان های قابل دسترس

بیماری : موش می تواند تعدادی از بیماری های جدی را با خود همراه داشته باشد و انتقال دهد. آنها همچنین می توانند انگل هایی مانند کک و کنه را وارد خانه شما کنند .

موش خانگی  :

دسترسی : موش هادر خانه شما به دنبال غذا ، آب و گرما هستند .

آلودگی : هر موش می تواند مقدار زیادی مواد غذایی را بخورد و آن را آلوده کند .

خانواده موش ها :

موش ها شامل بیش از 2000 گونه هستند که به بسیاری از خانواده ها تقسیم شده اند .

نزدیک به دو سوم از همه گونه های جوندگان از خانواده موش ها می باشد که این خانواده شامل چند زیر خانواده می باشد . از جمله : شامل موش های شنی ، موش بیابانی ، موش کاکل دار ، موش های قدیمی جهان ، موش های صحرایی است.

سمپاشی موش

چه چیزی می بینید ؟

اگر حشره و یا موجودی در خانه مشاهده کردید بهترین کار برای ریشه کن شدن آنها سم پاشی می باشد پس اینکار را در اولویت قرار دهید . اول با استفاده از اسپری سمپاشی انجام دهید اگر فایده نداشت حتما با شرکت سمپاشی در منازل تهران تماس بگیرید تا اقدامات لازم را انجام دهند .

مشخصات موش

جوندگان پستانداران خونگرمی هستند که مانند انسان می توانند در سراسر جهان یافت شوند. آن‌ها دندان‌های جلو بزرگی دارند که برای جویدن مناسب هستند.

جوندگان مواد در دسترسی که وجود دارد را می جوند و آسیب زیادی را به خانه و وسایل وارد می کنند .

موش های زنده کجا زندگی می کنند؟

جوندگان در سراسر جهان در هر زیستگاهی در مکان های قابل دسترسی به غذا و آب رشد می کنند. به دلیل اندازه کوچک آنها ، می توانند به راحتی از هرجای خانه خارج شوند . موش ها می توانند از داخل سوراخ هایی به اندازه یک چهارم خودشان و یا شکاف کوچکی وارد و خارج شوند.

سمپاشي موش نیاز به افراد با تجربه دارد که شرکت سمپاشان این کار را برای شما انجام خواهد داد .

آیا شما به بخاطر وجود موش نگران هستید ؟

موش و بیماری

علاوه بر کنترل سختی ، موش ها ممکن است بیماری با خود داشته باشد و غذا را با زباله ، خز و بزاق نابود کنند . در حقیقت ، موش ها می توانند حدود 10 برابر مقدار غذای مصرفی خود را آلوده کنند. مرکز کنترل بیماری ها برخی از جوندگان را به سندرم ریوی هانتاویروس مرتبط می کند ، در ایالات متحده آمریکا بیماری مرگباری است که حدود 36 درصد از تمام موارد گزارش شده است .

آفات هم برای کک ها میزبان هستند که می توانند طاعون و بیماری هایی مانند ویروس لنفوسیتی کوریومننژیت را گسترش دهند. این بیماری عمدتا برای آنهایی که دارای سیستم ایمنی ضعیف هستند تاثیر می گذارد و ممکن است منجر به سردرد ، تب و مننژیت شود . همچنین می تواند در طول حاملگی عوارض ایجاد کند .

رسیدگی به موش های وحشی کار درستی نیست زیرا آنها به دندان های بزرگ مجهز هستند و قادرند با استفاده از بزاق ، مدفوع و ادرار خود انواع باکتری ها ، ویروس ها و بیماری ها را انتقال دهند .

اگر موش در خانه خود نگه داری می کنید و یا در خانه شما وجود دارد بهتر است با یک متخصص مدیریت آفات برای حذف و شناسایی آلودگی و بیماری تماس بگیرید . وجود موش در یک خانه می تواند هشدار دهنده و محلی برای شیوع بیماری باشد .

همه کودکان و حیوانات خانگی دور از موش ها نگه دارید . اگر در گوشه ای بمانند ، موش ها از خود دفاع خواهند کرد و به موجود زنده آسیب می زنند .

جوندگان همه جا را آلوده می کنند و قطعا آسایش و راحتی را در منزل شما به خطر میندازند با سمپاشی ساختمان و محل زندگی خود این آرامش را تضمین کنید .

چرخه زندگی موش ها

جوندگان تمایل به پرورش سریع دارند.  بعضی از نژادهای موش ها در طول سال جمعیت آنها از طریق تولید مثل ادامه می یابد .

جوندگان و موش هر دو در جوامع کشاورزی بسیار مخرب هستند. تعدادی از نژادها از دانه و غلات تغذیه می کنند . مدفوع و ادرار برخی از جوندگان ممکن است سطوح که با آنها در تماس هستند را آلوده کند .

چه کارهایی برای جلوگیری از آلودگی های موش ها انجام دهیم ؟

روش های پیشگیری باید از اول به منظور حفظ خانه بدون جوندگان اجرا شود.  در زمان خیلی کم جوندگان سرعت تولید مثل بالایی دارند و تعدادی کمی از آنها درمدت زمان کوتاه به جمعیت زیادی تبدیل می شوند .

ذخیره سازی مواد غذایی 

هر گونه مواد غذایی را از جوندگان دور نگه دارید.  ریز خرده های کوچک و زباله منابع محبوبی از آلودگی هستند ، مانند کالاهای خشک مانند حبوبات و غلات می باشد . این مواد را باید در ظروف فلزی یا شیشه های مهر و موم شده نگهداری شوند تا از آلودگی جلوگیری شود. میوه ها و سبزیجات نیز باید به درستی نگهداری شوند و پسماندهای حاصل هرگز نباید در سینک ظرف شویی و یا فضای باز باقی بمانند.

اگر اینگونه مواد غذایی را در محیط خود رها نکنید قطعا مجبور به سمپاشی موش نخواهید شد . پس قبل از دچار شدن به این وضعیت نکات را رعایت کنید.

کاغذ

اشیای کارتن برای جوندگان بسیار جذاب هستند ، زیرا آنها تمایل دارند تا آنها را برای استفاده در لانه خود بببرند و بجوند.

دهانه

به دلیل شکل ظاهری بدن جوندگان مشخص است که آنخا می توانند از هر سوراخ کوچکی رفت و آمد کنند پس بهتر است تمامی حفره ها و سوراخ های موجود در خانه را ببندید تا از ورود جوندگان جلوگیری کنید .

برای کنترل آفات باید با کمیته متخصص تماس بگیرید .

آلودگی و کنترل موش

جوندگان بین موجودات سازگار ترین موجود در این سیاره هستند و می توانند بسیار دشوار برای نابودی باشند.

خسارت  موش ها

آلودگی های جوندگان می توانند به ساختمان های آلوده و کشاورزی محلی لطمه بزرگی وارد کنند.

بیماری

جوندگان نیز حامل بسیاری از بیماری های هستند و خطری برای سلامتی انسان هستند .

تولید مثل موش

جمعیت موش ها به سرعت و به طور پیوسته رشد می کنند. کنترل موش بهتر از هجوم به آنها بعد از انتفال بیماری و آلودگی است .

به منظور حفاظت از خانه، باغ و سلامتی خود ازآلودگی های جوندگان موجود ، راه حل های حرفه ای و سفارشی اغلب ضروری است.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که موش ها در هر جایی امکان دارد که وجود داشته باشد و این موجودات به سرعت تکثیر می شوند و همه جا را آلوده می کنند . پس در صورت مشاهده با شرکت سمپاشي در تهران ارتباط بگیرید .

محله

تلاش های یکپارچه از طرف همسایگان می تواند در جلوگیری از آلودگی ها بسیار موثر باشد. در داخل ساختمان های آپارتمانی و محله ها ، هماهنگی اقدامات پیشگیرانه ممکن است شامل تمیزکاری و تغییرات ثمر بخش باشد. 

خانه های فردی

در سطح فردی ، از طریق شناسایی و مهر و موم کردن بسیاری از نقاط ورودی ممکن است . خانه ها را می توان از جوندگان محافظت کرد .

مشکل را خودت حل کن !

صاحب خانه ممکن است به دنبال راه های خانگی برای مشکلات جوندگان خود باشد آنها ممكن است انواع مختلفی از مواد ضدعفونی كننده مانند مات بالز یا حتی روغنهای ضروری را امتحان كنند. این روش های خانگی قادر به پیشگیری از آلودگی های بطور کامل نیستند.

توصیه می شود که هر کسی که تجربه یک تماس هجوم جوندگان حرفه ای کنترل آفات به ترتیب برای مشاوره. حرفه ای آموزش دیده، نه تنها برای رسیدگی به هجوم فعلی بلکه برای جلوگیری از هجوم آینده است. برنامه ریزی یک بازرسی خانه ممکن است کمک به شما از جوندگان خلاص شوید.

توصیه می شود هر فردی که با آلودگی موش مواجه می شود با یک متخصص کنترل آفات ارتباط برقرار کند یا یک قرار مشاوره را ترتیب دهد.  متخصصین  نه تنها برای پیشگیری از آلودگی های فعلی بلکه برای جلوگیری از آلودگی های آینده آموزش دیده اند و مهارت کافی دارند.با برنامه ریزی بازرسی از خانه ممکن است به شما کمک کند تا از جوندگان خلاص شوید .

اگر در خانه از این موش ها با انواع مختلف دیدید حتما فکری برای از بین بردن آنها کنید که بی شک در تعداد زیاد این موجوداتباید با شرکت سمپاشی در استان خود تماس بگیرید که یکی از شرکت های معروف و معتبر در تهران شرکت سمپاشان می باشد که بی وقفه به کمک شما عزیزان خواهند آمد و آنها را از منزل شما نابود خواهند کرد .

راه های خلاص شدن از شر موش ها در خانه :

بستن تمام نقاط ورودی به خانه

در صورت وجود موش در خانه از تله موش استفاده کنید

طعمه مناسبی برای گرفتن موش در خانه قرار دهید

طعمه موش را در جایگاه های مختلف در خانه قرار دهید

بهداشت محیط خانه را رعایت کنید تا مواردی برای جذب موش در خانه نباشد

گربه هایی که در اطراف خانه هستند را دور نکنید چرا که آنها قاتل موش ها هستند 

انواع موش :

موش خانگی ، موش بزرگ نروژی ، موش بزرگ سقفی


مطالب مرتبط :

سم موش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا