شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی فروشگاه

سمپاشی فروشگاه

وجود آفات در هر مکانی باعث آزار و زیان قابل توجهی است . در فروشگاه که انواع و اقسام مواد مختلف وجود دارد امکان پیدا شدن هر نوع حشره و آفتی نیز هست . در فروشگاه های مواد غذایی این امر بیشتر به چشم می خورد به همین دلیل هم به مراقبت و بهداشت بیشتری نیاز دارد .

اگر این حشرات و جانوران میکروبی مواد قابل استفاده در فروشگاه را آلوده کنند به راحتی انسان را نیز آلوده کرده و بیماری را شایع کرده و در سطح شهر پخش خواهد شد در بعضی موارد نیز دیده شده که حتی باعث خطراتی جبران ناپذیر برای موجود زنده گردیده است .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

به دلایل بالا بهداشت محیط فروشگاه در درجه اول اهمیت قرار دارد . پس باید مطابق با خانه و ساختمان و هر نوع محیطی که دارای چارچوب و دیوار است نکات را رعایت کنیم که همان پوشاندن درب ها ، درز دیوارها ، شکاف ها ، سوراخ ، لوله ها ، شیشه های شکسته و… می باشد.

شرکت سمپاشان متخصص در حوزه سمپاشي فروشگاه بهترین روش های نوین را در نظر گرفته تا شما عزیزان به طور کامل از خطرات وجود آفات در محیط زندگتان راحت و آسوده شوید . اگر در محیط فروشگاه ، مغازه خود این گونه حشرات را مشاهده کردید با سمپاشان تماس بگیرید تا مشاوران رایگان بهترین راه حل ها را به شما عزیزان ارائه دهند . هدف گروه متخصص سم پاشی انجام عملیات با حداکثر تاثیر و حداقل هزینه برای شما مشتریان محترم می باشد و رضایت شما در گروه سمپاشان اهمیت به سزایی دارد .

سمپاشی فروشگاه

اقداماتی که قبل از سمپاشی باید انجام دهید :

حتما مواد غذایی را بپوشانید و یا از محل دور کنید و افراد را از محل خارج کنید .

اقداماتی که بعد از سمپاشي باید صورت گیرد :

بعد از اتمام زمان لازم سمپاشي و تایمی که در نظر گرفته شد محل را شستشو دهید و لاشه حیوانات را پس از انجام مرحله سمپاشی فروشگاه از محیط پاکسازی کنید در آخر هم بهداشت محیط را بیشتر رعایت کنید تا مجبور به انجام دوباره سمپاشی نشوید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا