شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی عنکبوت

سمپاشی عنکبوت

کنترل و شناسایی عنکبوت ها

ظاهر عنکبوت 

عنکبوت ها چه شکلی هستند ؟

هشت پا دارند ، بدن آنها دو قسمتی است  ، بدون بال و یا آنتن هستند  ، سه یا چهار جفت چشم دارند

چطور عنکبوت را پیدا کنم ؟ و چطور وارد خانه می‌شوند ؟

تخته ها ، شکاف های باز و رها شده ، پنجره ها ، دریچه ها و… راه برای ورود و خروج عنکبوت می باشد . این حشره های موذی ممکن است برای جستجوی غذا در خانه حرکت کنند .

همدم ، گرما، رطوبت حضور حشرات و طعمه های دیگر در خانه ها یک دلیل رایج برای عنکبوت است . عنکبوت ها بطور تصادفی در خانه از در کنار اقلام آلوده ، گیاهان ، هیزم ، لباس ، و اقلام دیگر در انبار ، زیر زمین و یا دیگر مناطق انبار مانند یافت می شوند .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

عنکبوت چقدر جدی است ؟

در حالی که بیشتر عنکبوت‌ها خطر کمی برای مردم دارند ، برخی گونه‌ ها می‌توانند گاز سمی تولید کنند که ممکن است باعث بیماری شود . در ایالات‌متحده ، از رایج‌ ترین عنکبوت ‌های سمی ، عنکبوت قهوه ای و عنکبوت زخمی هستند . که با علامت ویولون روی سر سینه مشخص شده‌اند ، در این حشره بخش بدن شامل ترکیب عنکبوت با سر و سینه است . یکی دیگر از عنکبوت‌های مهم سمی ، عنکبوت بیوه سیاه است که برای شکل ساعت شنی قرمز معروف است .

چگونه می توانم عنکبوت را از بین ببرم ؟

شما می توانید برای از بین بردن این حشرات با شرکت سمپاشان تماس بگیرید که با کادری ماهر و دوره دیده در حوزه ی سم پاشي عنکبوت در خدمت شما عزیزان می باشد آماده خدمت رسانی می باشند .

سمپاشی عنکبوت

رفتار ، رژیم غذایی و عادات

برخی از عنکبوتها رطوبت را دوست دارند و در زیرزمین ها ، فضاهای خالی و سایر قسمت های خیس ساختمان یافت می شوند . حتی در سایر مناطق خشک و گرم مانند گوشه های بالای اتاق و اتاق زیر شیروانی و… هستند  و از جمله در مناطق تاریک هم پنهان می شوند . آنها با به دام انداختن حشرات دیگر در تار خود و هر گونه طعمه دیگر تغذیه می کنند .

آنها چه می خورند ؟

آن‌ها از حشرات ، عنکبوت‌ها و دیگر طعمه‌های دیگر تغذیه می‌کنند . عنکبوت‌ها دهان و دندان برای جویدن طعمه ندارند و معمولا از آنزیم‌های گوارشی استفاده می‌کنند تا قبل از مصرف طعمه را بشکنند . علاوه بر این ، شکم یک عنکبوت آنقدر باریک است که اجازه مصرف ذرات بزرگ غذایی را نمی دهد . تقریبا همه  گونه‌های عنکبوت شکارچی هستند ، اگر چه یکی از گونه های گیاهی هم مستند شده است .

تولید مثل عنکبوت

ماده های عنکبوت بوسیله تارهای خود یک سری کیسه تخم تولید می کند که تخم ها را درون آن قرار میدهد و سپس تخم ها داخل آن بالغ می شوند . گونه های بسیاری از عنکبوت های نر برای نوع ماده خود جلب توجه میکنند . به عنوان مثال ، نر نوعی عنکبوت پریدن ها و رقصهای ماهرانه را برای جذب یک ماده انجام می دهد . جفت گیری می تواند یک رویداد خطرناک برای عنکبوت نر باشد ، زیرا ممکن است پس از آن توسط عنکبوت ماده خورده شوند .

تار ابریشم عنکبوت

عنکبوت‌ها قادر به تولید ابریشم هستند که انعطاف‌پذیر است . این ابریشم برای چرخیدن تارهای عنکبوت و نیز ساخت کیسه‌های تخم‌مرغ و خانه‌های عنکبوت استفاده می‌شود . اندازه و شکل تارها برای گونه‌های مختلف فرق دارد : برخی از آن‌ها کره ای شکل هستند در حالی که برخی دیگر قیف شکل هستند . برخی از تارها منظم هستند در حالی که برخی دیگر تصادفی ظاهر می‌شوند . بعضی از گونه های عنکبوت در داخل حفره ها به جای شبکه تارها زندگی می کنند ، در حالی که دیگران در محدوده آزاد هستند و در شکاف ها پناه می برند .

توجه داشته باشید که اگر در منزل ، محل کار و یا در هرجایی عنکبوت دیدید برای از بین بردن آن اقدام کنید تا محیط زندگی شما آلوده از وجود این حشرات موذی نشود که اینکار توسط شرکت سمپاشان انجام می گیرد که در اولین فرصت با مشاوران سازمان تماس بگیرید و در خواست سمپاشی عنکبوت را داشته باشید تا برای راهنمایی بیشتر مشاوران با شما ارتباط برقرار کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا