شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی زندان

سمپاشی زندان

زندان محلی برای تنبیه و اجرای جزای مجرمان و افرادیست که قانون را زیر پار گذاشته اند . افراد مال باخته و یا کسانی که اختلاص کرده و یا دچار جرم و جنایت شده اند . همان طور که از نام زندان پیداست تصور مکانی تاریک و بدون امکانات را برای ما به همراه خواهد داشت . محیط زندان از موارد مهمی است که به عنوان یک مکان عمومی باید بهداشت آن در درجه اول اهمیت قرار گیرد . محیط زندان پر از آدم های مختلف با فرهنگ و حتی بهداشت متفاوت می باشد که اگر یکی از عوامل مهم انجام نشود یک محیط گسترده را آلوده می کند . زندان به دلیل محیط سنگی و بدون نور و حتی در بعضی قسمت ها محیطی تاریک و مرطوب امکان رشد حشرات و آفات را دارد و باعث افزایش آنها می شود . سم پاشی زندان و همچنین کانون اصلاح و تربیت از بهترین و موثرترین راه ها برای از بین بردن حشراتی مانند : ساس ، کنه ، شپش ، ساس تختخوابی ، موش ، سوسک و… می باشد.

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

اقداماتی که قبل از ایجاد آفت در زندان باید انجام شود :

-افراد ساکن در زندان بطور مرتب استحمام کرده و پاکیزه باشند.

-غذای مصرفی در سالن مخصوص به خود انجام شود و هیچ گونه مواد غذایی در اتاق ها و محل خواب باقی نماند.

-درب ها و درزها و شکاف ها اگر باز هستند پوشانده شوند.

-در حد امکان از رنگ روشن در محیط زندان برای درب ها و دیوار ها استفاده شود .

-چوب تخت هر فرد بطور مرتب تمیز شود و حتما در آفتاب قرار گیرد.

-پتوهای زندانیان بطور مرتب شسته شده و در آفتاب خشک شوند .

سمپاشی زندان

اگر اقداماتی که ذکر شد انجام شود تا حد امکان محیط زندان دچار آفت نخواهد شد حال اگر با چنین اوضاعی روبه رو شده اید باید سمپاشي زندان را به گروه متخصص سمپاشان بسپارید تا مشاوران رایگان شرکت راهنمایی های لازم را انجام داده و اقدامات مربوطه را مبذول فرمایند . شرکت سمپاشان با هدف حداکثر تاثیر و حداقل هزینه همیشه رضایت مشتریان خود را جلب کرده است و رضایت مشتری برای شرکت سمپاشي در درجه اول اهمیت قرار دارد .

باید به این نکته توجه کنید که اگر متخصص سمپاشی این کار را انجام ندهد باعث مسمومیت افراد حاضر در زندان خواهد شد و خسارت ناشی از سم پاشی اماکن اقامتی زندان هم قابل توجه می باشد چرا که اگر درست انجام نشود باید دوباره همه هزینه ها انجام شود تا همه حشرات ریشه کن شوند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا