شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی زمستانه

سمپاشی زمستانه

سمپاشی زمستانه Winter spraying

سم پاشی هایی که در فصل های مختلف انجام می شود در فصل زمستان و بهار به اوج خود می رسد . در این دو فصل بخاطر زاد و ولد و جابجایی حشرات و تغییرات آب و هوایی در محل زندگی خود بیشتر شاهد این آفات در اطراف خود هستیم .

هنگامی که باغبان در مورد مراقبت از درختان میوه در زمستان فکر می کند تنها راه حلی که بنظرش می رسد سمپاشي زمستانه درختان است . که اینکار برای جلوگیری از آسیب و بیماری درختان میوه از جمله : برگ های هلو ، خرچنگ ، زردآلو و… می باشد . همان طور که در هر زمینه ای مشخص است که پیشگیری بهتر از درمان است چرا که در درختان میوه اگر درخت دچار آفت شود بیشتر و بیشتر دچار خسارت و از بین رفتن محصولات و گاهی اوقات خود درخت می شوند .

مراقبت از درخت میوه در زمستان پس از هرس کردن درختان میوه می توانید با سم آن را سمپاشي کنید تا آفت ها و بیماری های آن از بین برود .

اولین چیزی که در اینکار نیاز خواهیم داشت یک شرکت سمپاشی در تهران است که کار خود را به خوبی انجام دهد و مهارت لازم برای کار را داشته باشد که شرکت سمپاشان توانسته نیاز مشتریان خود را برطرف کند و با کمترین هزینه بیشترین خدمات را ارائه دهد .

سمپاشی زمستانه

سمپاشی زمستانه یک روش موثر حفاظت از درختان میوه در برابر آفات گیاهی و تخم‌های آن‌ها ، در اواخر زمستان و یا اوایل بهار اسپری کردن ماده شیمیایی بر روی درخت می باشد .

وقتی نوبت به یک درخت میوه سالم و سازنده می‌رسد ، دو مسئله بزرگ وجود دارد که می‌توانید برای کمک آنها را انجام دهید . اول اینکه هر گونه علف هرز و خاک را به طور مرتب از بین ببرید تا از رقابت مواد غذایی و آلودگی آفات و بیماری‌ها جلوگیری کنید و راه دیگر فراهم کردن مراقبت‌های پیشگیرانه مانند سمپاشی درختان می باشد .

بهترین زمان برای اسپری کردن درختان میوه در اواخر زمستان یا اوایل بهار است . این تلاش به حفاظت از درختان از آفات ، لارو و تخم آنهاکمک می‌کند که موفقیت کنترل آفات در طول فصل رشد را بهبود می‌بخشد .

نکات :

از پاشش مواد سم پاشی در زمانی که دما زیر ۴۰ درجه فارنهایت است ، خودداری کنید .

قبل از افزودن نفت به مقدار آب مورد نظر ، به خوبی هم بزنید و به طور کامل مخلوط کنید.

دقت کنید که تمام سطح شاخه‌ها و تنه را پوشش دهد (شاخه ها را فراموش نکنید )

نسبت‌های رقیق‌ سازی مواد سمپاش ، بسته به انواع درختانی که شما اسپری می‌کنید ، متفاوت خواهد بود .

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا