شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

آفات برای کسب و کار شما تهدید جدی محسوب می شوند و حال اگر شما رستوران داشته باشید به دلیل اینکه با سلامت افراد و مشتریان خود روبرو هستید، این تهدید چند برابر می شود. جوندگان (عمدتا انواع موش ها) ، سوسک ها ، مورچه ها ، مگس ها ، پشه ها و… همه این آفات بهداشت و کیفیت را در رستوران شما به خطر می اندازند و شهرت رستوران شما را نابود خواهند کرد و هزینه سنگینی برای شما خواهد بود. سمپاشی رستوران از جمله مهم ترین کارها در صنعت طبخ غذا می باشد . امروزه در کشور ما بعضی رستوران ها و یا فست فودها وجود دارند که اهمیتی به بهداشت نمی دهند. به صورتی که می توان گفت فقط ظاهر رستوران زیبا سات و دارای سلامت می باشد ولی آشپزخانه و محل نگهداری مواد غذایی اینطور نیست. همان طور که پیداست سلامت مواد غذایی و مکانی که در آن غذا تهیه و طبخ می شود از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد که باید توجه زیادی به این موضوع داشته باشیم .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

بهداشت رستوران

شما به عنوان صاحب رستوران به سختی مشغول هستید تا مطمئن شوید که تمام کارها به درستی انجام می شود و مشتریان از رستوران شما بازدید خواهند کرد و از غذاها و نوشیدنی های شما لذت خواهند برد. بازسازی و تعمیرات رستوران ، زیبایی محیط داخلی ، نگهداری سرویس های بهداشتی و آشپرخانه بخشی از این مشغولیت ها هستند که بهداشت رستوران را حفظ می کنند. با این حال آفات نیز بخشی از مشتری های شما برای پیدا کردن غذا ، آب و سرپناه خواهند بود و چه جایی بهتر از رستوران شما …!

عکس بهداشت رستوران

آفات به خاطر گسترش بیماری ها و جابه جایی میکروب ها بسیار می توانند خطرناک باشند و سلامت انسان ها را به خطر بیاندازند. مواد غذایی موجود در آشپزخانه رستوران را فاسد کنند و موجب آزار و اذیت شما شوند. بازرسی های مکرر توسط اداره بهداشت در ابتدا به شما تذکر خواهد داد و در صورت عدم رفع مشکل ، کسب و کار شما را در نهایت پلمپ خواهد کرد. اما نگران نباشید متخصصان سمپاشان در اسرع وقت و در اولین تماس به شما کمک خواهند کرد و نسبت به سمپاشی رستوران شما و راه های از بین بردن آفات اقدام خواهند نمود.

حشرات رایج در رستوران ها

از شایع ترین حشرات و آفاتی که در رستوران ها دیده شده اند می توان به سوسک ریز یا آلمانی ، سوسک کابینت و آشپرخانه ، موش ، مورچه ها ، مگس ها و پشه ها  اشاره کرد. این آفت ها برای یافتن غذا به رستوران شما راه پیدا می کنند و در آن جا به تولید مثل می پردازند و اگر به زودی متوجه حضور آن ها نشوید، همه جا را آلوده خواهند کرد و ضرر هنگفتی را به شما تحمیل می کنند.

عکس حشرات رایج در رستوران

راه های جلوگیری از ورود حشرات و آفات به داخل رستوران

شما در ابتدا باید نسبت به محل ورود حشرات آگاهی پیدا کنید و تمامی درزها و شکاف ها را با استفاده از مصالح مرغوب بپوشانید تا از ورود آفت ها به داخل رستوران جلوگیری نمایید. در مرحله بعد می توانید از متخصص جهت سم پاشی رستوران خود و از بین بردن حشرات موذی کمک بگیرید. برخی از راه های جلوگیری از ورود آفات در پایین بررسی کرده ایم :

  • سوسک ها برای ادامه حیات خود نیاز به گرما ، رطوبت ، غذا ، پناهگاه دارند.
  • تمیز نگه داشتن محیط رستوران از مهم ترین کارهایی است که باید انجام دهید.
  • زباله ها و پسماندهای غذا را در کیسه های مخصوص و در سطل های درب دار نگهداری کنید و در اتمام کار آن ها را از آشپزخانه و رستوران بیرون ببرید.
  • برای ورودی رستوران از درب های کشویی برقی و اتوماتیک استفاده کنید.
  • تمامی درزها و شکاف پنجره ها را با درزگیر بپوشانید و برای پنجره ها و هواکش ها ، سیستم تهویه از توری استفاده کنید.
  • حتما دریچه ها و راه های نفوذ و فاضلاب ها را مسدود کنید.
  • سطوح آماده سازی میز غذا محل شیوع سوسک های ریز می باشند که بعد از کار حتما میز خود را تمیز کنید و ظروف را بشویید و خورده های غذا را جمع آوری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا