شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی خوابگاه

سمپاشی خوابگاه

خوابگاه های سطح کشور یکی دیگر از مکان های عمومی می باشد که باید از لحاظ بهداشت مورد اهمیت و توجه قرار گیرد . خوابگاه های دانشجویی که قدیمی باشند بیشتر در معرض وجود آفات در آن مکان هستند . بهداشت محیطی و بهداشت فردی در خوابگاه اگر به درستی انجام شود مکان مورد نظر دچار آفت و حشرات نمی شود . افرادی که در خوابگاه زندگی می کنند گاهی اوقات وسایلی را از محل زندگی خود انتقال داده و به مکان عمومی خوابگاه میاورند که امکان دارد آن وسایل نیز آفت زده باشند . پس قبل از ورود هر گونه وسایل حتما آن را از لحاظ بهداشتی چک کنید تا دیگر وسایل آلوده نشوند .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

هر چند وقت یکبار از نیروی خدمه بخواهید تمامی مکان خوابگاه را تمیز و ضد عفونی کند .

حشراتی که در خوابگاه امکان دارد باشد : انواع سوسک ، ساس ، ساس چوب ، ساس تختخوابی ، موش ، کنه و… می باشد .

سمپاشی خوابگاه

اگر با هریک از این موجودات مواجه شدید با شرکت متخصص نزدیک محل زندگیتان تماس بگیرید و از آنها درخواست کمک کنید . شرکت سمپاشان از مجرب ترین نیروهای دوره دیده در زمینه سمپاشي  خوابگاه بهره مند است که مشکل شما را به راحتی برطرف خواهد کرد . شما عزیزان می توانید بر فرآیند سمپاشي ، نوع مواد مصرفی در سمپاشی خوابگاه ، نحوه اجرای کار متخصصین و… نظارت داشته باشید و این اطمینان را داشته باشید که برای شرکت سمپاشان حداکثر تاثیر و حداقل هزینه از اهمیت بیشتری برخوردار است .

با سم پاشی خوابگاه می توانید دلهره بودن حشرات در خوابگاه را از بین ببرید چرا که در غیر اینصورت امکان دارد حشره به صورت موقت از بین رفته و باز بعد از مدتی دیده شود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا