شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی حلزون

سمپاشی حلزون

آمار و اطلاعات حلزون و لیسه راب

حلزون ها چه شکلی هستند ؟

لیسه راب از حیوانات نرم و قوی می باشد . بسته به نوع گونه ها بزرگسالان می توانند 25 تا 100 میلی متر داشه باشند . حلزون ها نیز حیوانات نرم و قوی هستند . آن ها با خود صدف دارند و می توانند به درون آن عقب نشینی کنند . در شرایط سخت آنها می توانند پوسته یا صدف خود را مهر و موم کنند و چندین سال داخل آن بمانند .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

چگونه حلزون ها و لیسه راب را بگیریم ؟

گیاهان رطوبتی ، سنگ های کم حجم و کم عمق ، علف های هرز ، الوارهای فرو ریخته ، همه مکان های مخفی برای حلزون ها فراهم می کند . رطوبت یک مسئله مهم و حیاتی برای حلزون می باشد . زیرا آنها در شرایط خشک و از دست دادن رطوبت بطور منفی تحت تاثیر قرار می گیرند . مکان های مرطوب برای حلزون ها بسیار جذاب می باشد و بهتر اینکه یک منبع غذایی در نزدیکی آنجا باشد . هردو آنها حلزونه و راب از میوه ، برگ ها ، گل ها و… مخصوصا آنهایی که در سطح زمین ریخته تغذیه می کنند .

اهمیت وجود حلزون ها و راب :

در حالی که آنها هیچ گونه خطر فیزیکی برای مردم ایجاد نمی کنند اما وقتی وارد خانه می شوند باعث مزاحمت و خرابی می شوند . آنها می توانند خسارت قابل توجهی را به محصولات ، گیاهان و باغ وارد کنند . این آفات با خسارت خود سوراخ های زیادی را در محصولات ایجاد می کنند و آنها می توانند نان ها را کامل بخورند . حلزون و لیسه راب از خوردن بنفشه ، توت فرنگی و کاهو لذت می برند .

سمپاشی حلزون

شرکت سمپاشان چه کمکی می تواند به ما کند ؟

کارشناسان شرکت سم پاشی تهران برای کمک به خلاصی و مدیریت از بین بردن حلزون و لیسه آموزش های لازم را دیده و مهارت های کافی را بدست آورده اند . روش های مدیریت و منحصر بفرد شرکت سمپاشي از سه مرحله مهم تشکیل شده است : ارزیابی ، پیاده سازی و نظارت .

شرکت سمپاشان می توانند راه حل های مناسب برای نگه داشتن و کنترل آفات در محل  خود از خانه شما فراهم کند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سم پاشی حلزون و سمپاشي لیسه با کارشناسان سمپاشان در منطقه خود تماس بگیرید تا کمک های لازم را برای  شما عزیزان مبذول فرمایند .

علائم ناشی از وجود حلزون در محل زندگی شما :

صاحبان خانه اغلب رد پای حلزون ها را نمی بینند اما بجای آن مسیرهای باریک  را پیدا می کنند . این مسیرها فقط برای چند روز قابل مشاهده می باشد.  آسیب مواد غذایی و تغذیه در خانه هم می تواند نشانه حضور آنها باشد .

رفتار ، رژیم غذایی و عادات حلزون :

آنها کجا پنهان می شوند :

راب و حلزون در طول روز در مکان های تاریک و مرطوب پنهان می شوند . آنها زیر چوب و سنگ و تحت پوشش زمینی باقی می مانند . آنها همچنین زیر گیاهان و قسمت های کم عمق پنهان می شوند . در شب آنها بیرون می آیند و غذا می خورند . تمامی حلزون ها و لیسه راب از خود ردپای لزج مانند بجای می گذارند .

آنها چه می خوردند :

هر دوی آنها حلزون و راب برگ گیاه می خوردند . از آنجا که حلزون ها در رژیم غذایی خود به کلسیم نیاز دارند . اگر سنگ آهک زیاد نباشد گاهی اوقات بر روی سطوح رنگ آمزی شده تغذیه می کنند .

سمپاشی حلزون

تولید مثل حلزون :

هر دو حلزون و راب تخمخود را در بهار و تابستان می گذارند . آنها تخم حلزون را در محیط مرطوب در مکان مورد نظر محافظت می کنند . حلزون تخم خود را با خاک می پوشاند . تخم طی چند روز بدنیا می آیند . و در طی چند ماه به حیوان نابالغ تبدیل می شوند . هر دو حلزون و راب می توانند تا چندین سال زندگی کنند .

نکات پیشگیرانه :

جلوگیری از حلزون و راب با از بین بردن مخفیگاه آنها آغاز می شود .

 توده های هیزم را از خانه بیرون ببرید .

 هیزم را از زمین بردارید .

گلدان ها را بر روی قفسه و یا طاقچه قرار دهید .

چوب و سنگ که محل خوبی برای رطوبت می باشد را بپوشانید و محفوظ کنید .

مطمئن شوید که درهای خروجی بسته شده است .

جاهای خالی آب را تخلیه و تعویض کنید .

اگر لازم بود از یک رطوبت گیر برای کنترل و از بین بردن رطوبت استفاده کنید .

بطور کلی هرکاری برای از بین بردن رطوبت لازم بود انجام دهید .

اطمینان حاصل کنید که دریچه ها برای گردش خون و کاهش خفگی باز هستند .

گام بعدی شامل بازرسی می باشد . مسیرهای لیز می تواند باعث مخفی کردن مکان حلزون ها باشد در اینصورت ممکن است لازم باشد تا شب بمانیم تا ببینیم آنها از کجا به کجا می روند چرا که در بالا اشاره کردیم حلزون ها در شب برای خوردن غذا بیرون می آیند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا