شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » چرا زمان سمپاشی درختان اهمیت دارد؟

چرا زمان سمپاشی درختان اهمیت دارد؟

یکی از فاکتورهای مهم در برداشت محصولات خوب و با کیفیت از زمین های کشاورزی و باغات میوه بهترین زمان سمپاشی درختان میوه است

برای باغبانان داشتن محصولات و درختان میوه پربار و سالم بسیار ضروری است و نیاز به رسیدگی و مراقبت فراوان دارد.یکی از مهم ترین پارامترهای رسیدگی به محصولات و درختان میوه ،زمان سمپاشی درختان میوه است که برای رسیدن به محصول سالم و پربار بهتر است در زمان های خاص سمپاشی درختان انجام شود.سوالی که مطرح می شود این است که بهترین زمان سمپاشی درختان میوه چه موقع می باشد؟ با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله به بررسی این مورد بپردازیم.

بهترین زمان سمپاشی درختان میوه

همان طور که قبلا گفته بودیم یکی از فاکتورهای مهم در برداشت محصولات خوب و با کیفیت از زمین های کشاورزی و باغات میوه بهترین زمان سمپاشی درختان میوه است.بهترین زمان سمپاشی درختان میوه بعد از ریختن شکوفه درختان انجام می شود که اولین سمپاشی نیز محسوب می شود.با گذشت دو هفته از آن بهتر است دومین دوره سمپاشی نیز انجام شود . زمانی که متوجه وجود حفره در درختان شدید می توانید در اواخر مرداد ماه یا اوایل شهریور انجام دهید.این نکته در زمان سمپاشی درختان وجود دارد که بهتر است سمپاشی درختان را طبق برنامه سازمان جهاد کشاورزی انجام دهید.هجوم آفات و حشرات آسیب زا به درختان در مناطق مختلف متفاوت است،بهترین زمان سمپاشی درختان میوه را باید طبق برنامه سازمان کشاورزی انجام دهید تا از خطرات و آسیب های آفات در امان باشید.

انتخاب سم مناسب برای درختان میوه

همان اندازه که بهترین زمان سمپاشی درختان میوه اهمیت دارد،انتخاب سم و سمپاشی توسط افراد باتجربه و شرکت های متخصص اهمیت دارد و باید با دقت و حساسیت بالا انجام شود.یکی از مهم ترین نگرانی و دغده های باغبانان در سمپاشی درختان ، انتخاب نوع مناسب سم و آفات کش است.برای هر درخت و نوع سم و مقدار استفاده از آن متفاوت است و باید شرکت های متخصص در این زمینه شما را راهنمایی کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بهترین زمان سمپاشی درختان میوه و استفاده از سم مناسب و انجام عملیات سمپاشی می توانید با مراجعه به وبسایت سمپاشان با مشاورین و کارشناسان مجموعه را در ارتباط باشید .به توصیه کارشناسان و متخصصان در این زمینه توجه کنید زیرا ان ها با توجه به تجربه و شناختی که از درختان میوه آفت زده دارند می توانند بهترین روش سمپاشی و نوع سم انتخابی را پیشنهاد دهند.شمپاسان با برخورداری از افراد مجرب در سمپاشی درختان می تواند شما را راهنمایی کند.

خدمات شرکت های سمپاشی درختان

شرکت های سمپاشی علاوه بر خدمات مربوط به سمپاشی درختان و سمپاشی خانه سایر خدمات مربوط به زمین های کشاورزی و باغات را از جمله کوددهی درختان ، هرس درختان و سمپاشی حشرات و جانوران موذی از جمله سوسک ، پشه ، زنبور ، ساس و موش و.. را در زمان مناسب و با هزینه کم انجام می دهند .برای اطلاع از لیست قیمت خدمات شرکت سمپاشی سمپاشان می توانید با مراجعه به وبسایت این مجموعه از قیمت خدمات سمپاشی مطلع شوید.متخصصان و کارشناسان در این زمینه اعتقاد دارند که بهترین زمان سمپاشی درختان میوه فصل سرما و زمستان است . سمپاشی درختان در اواخر زمستان و اوایل فصل بهار موجب افزایش کیفیت و کمیت و یکنواخت شدن رشد محصولات می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا