شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی بهاره

سمپاشی بهاره

سمپاشی بهاره Spring spraying :

کنترل علف ‌های هرز در اوایل فصل اولویت بالایی برای کاشت کانولا است . علف هرز که پیش از این محصول ظاهر می‌شوند ، بسیار رقابتی ‌تر از آنهایی هستند که با محصول پیش می‌آیند و سمپاش نمی‌تواند آسیب ناشی از علف هرز را قبل از به وجود آمدن بی ‌اثر کند.

متخصص باغبانی استان با وزارت کشاورزی استان می‌گوید که تحقیقات نشان می‌دهد که محصولات در حال حاضر در حال رشد سریع از علف‌های هرز قرار دارند تا زمانی که بلند شوند .

تحقیقات بیشتری که در دانشگاه انجام شد نشان می‌دهد که زمانبندی برنامه سمپاشي بهاره علف های هرز بحرانی است و می‌تواند برای تولید مفید باشد .

استاد علوم گیاهی دانشگاه با این نظر موافق است و می‌گوید : وقتی گیاهان شروع به رشد می‌کنند ، این یک مسابقه برای بدست آوردن بیشترین مواد مغذی است . وقتی این علف کوچک است ، سمپاشی تاثیر بهتری دارد .”

برای محصولاتی که خاک گرمتر را برای رویش ترجیح می‌دهند ، ممکن است روش ترجیحی برای کنترل علف‌های هرز پیش از کشت دانه باشد.

سمپاشی بهاره

با نزدیک شدن فصل بهار با زمین‌های خشک ، پرورش دهندگان مجبور به اولویت‌بندی کنترل در محصولات گندم زمستانی می‌شوند .

دستورالعمل‌های سمپاشي درخت میوه توصیه ‌هایی را در مورد سم پاشی صحیح درخت میوه در بر دارد و به انواع مواد سمپاشی مورد استفاده وابسته هستند .  در بهار، قبل از اینکه جوانه‌ها شروع به باز شدن کنند، باید مراحل انجام شود . اگر زمانی که دما زیر ۴۰ درجه فارنهایت است از آنها استفاده کنید می‌توانند باعث آسیب به درختان شوند . اکثر درختان میوه به روغن ‌های راکد هر پنج سال نیاز دارند ، مگر اینکه یک مشکل هجوم آفت بزرگ در منطقه وجود داشته باشد . شما می‌توانید کمی بیشتر در بهار صبر کنید تا از این سمپاشی بهاره استفاده کنید ، اما قبل از باز شدن برگ‌ ها این کار باید انجام شود . اینکار باید زمانی انجام شود که درجه‌ حرارت روز به طور یکنواخت در حدود ۶۰ درجه فارنهایت است ینی ۱۵ درجه سانتی گراد می باشد . اسپری ‌های سمپاشی مورد استفاده زمانی است که گلبرگ ‌ها در حال افتادن هستند تا از بسیاری از آفات درختان میوه مراقبت کنند . تنها استثنا برای این قاعده برای استفاده خانگی می باشد که در حلت وجود پروانه codling است . برای مراقبت از این حشره ، دو هفته پس از سقوط گلبرگ ‌ها ، دوباره درختان را اسپری کنید و همچنین یکبار دیگر در اواسط تابستان برای مراقبت از نسل دوم بیدها که اغلب می‌رسند انجام دهید . مهم نیست که چه نوع سمپاشی برای درختان میوه خود استفاده می‌کنید ، مراقب باشید که فقط هنگامی که درخت شکوفهه دارد و یا در حال شکوفه زدن است مورد استفاده قرار نگیرد . این کار از آسیب زدن به زنبور ها که برای گرده ‌افشانی و رشد میوه بسیار مهم هستند نقش بسزایی دارد .

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا