شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سم ساس

سم ساس

مشاهده همه 11 نتیجه

سم ساس

نام علمی : Bed bug poison

تصور غلط رایجی که درباره ساس وجود دارد این است که ساس فقط در مکان های کثیف و غیر بهداشتی زندگی می کند حشره ساس می تواند در هر کجا که نرم و گرم است زندگی کند .

بنابراین باعث نمی‌شود که شما آنها را بگیرید . شما می‌توانید پس از اقامت در یک هتل و یا بر روی حیوانات خانگی خود ببنید تا از این طریق به منزل شما وارد شوند .

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

انواع سم و طعمه های ساس

ساس ها بسیار ریز هستند و پیدا کردن آنها بسیار سخت است که از شر آن‌ها بطور خلاص شوید. محصولاتی برای از بین بردن ساس وجود دارد که بنام سم ساس در بازار با برندهای مختلف فروخته می شود . استفاده از این محصول می تواند برای کسر هزینه اضافی انجام شود . حمله ساس می‌تواند ضربه روحی بسیار استرس زایی باشد . اما با کمک سم ساس و سمپاشی ساس توسط شرکت سمپاشان می تواند آسایش را به شما برگرداند .

سم ساس

اگر در یک آپارتمان زندگی می‌کنید بهتر است به مدیر ساختمان اطلاع بدهید . که کاری برای از بین بردن ساس انجام دهد چرا که ساس ها به راحتی از آپارتمانی به آپارتمان دیگر نقل‌ مکان می‌کنند و بسیاری از مردم از این مساله آگاهی ندارند . اگر یک آپارتمان مورد حمله ساس قرار گیرد واحدهای مجاور ( سمت چپ , سمت راست , بالا و پایین ) هم مورد حمله قرار می گیرند مگر اینکه اقدامات سریعا انجام شود و ساس را از بین ببرند . حتما در هنگام ورود خانواده و یا مستاجر جدید از او سوال کنید که آیا در وسایل خود ساس دارند یا خیر ؟ اگر وجود دارد حتما قبل از ورود به آپارتمان آن را ریشه کن کنند .

سم ساس

یکی از مراکز فروش سم ساس تهران شرکت سمپاشان می باشد که با تجربه کافی در این زمینه توانسته مشتریان خود را راضی کند . فروشگاه سم سمپاشان سم ویژه ساس را با قیمتی ارزان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد . سم پاشان قویترین سم ساس کش را داراست که به نام … می باشد .

مکان هایی که ساس ها در آنها مخفی می شوند
سبد خرید
اسکرول به بالا