شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سوالات متداول موریانه

سوالات متداول موریانه

در این بخش می توانید جواب تمامی سوالات خود را راجع به حشره موریانه و سمپاشی موریانه بیابید و یا در صورت داشتن سوال جدید که جواب ان در این بخش موجود نباشد می توانید آن را در انتهای همین مطلب مطرح نمایید.

بستگی دارد بنحوه عمل ، کارشناس سمپاشی و هزینه ای که صاحب منزل انجام میدهد ، سمپاشی موریانه در شرکت سمپاشی سمپاشان از یکسال ضمانت دارد تا ده سال

بستگی دارد موریانه بکجای منزل شما هجوم آورده است و نظر کارشناس سمپاشی چه میباشد و تقریبا دو روز کسی نباید در منزل باشد.

دوست عزیز شما نیازی به سمپاشی موریانه ندارید چون اصلا موریانه ای در منزل شما وجود ندارد ، این حشره داخل مبل شما سوسک چوبخوار هست البته نیاز به سمپاشی دارد ولی سم سوسک چوبخوار با سم موریانه متفاوت است.

موکت و فرش جمع شود کمد دیواری که مورد هجوم موریانه واقع شده است تخلیه شود قرنیزهای چوبی در صورت وجود موریانه کنده شود چهار چوب در ها و پنجره ها اگر چوبی باشد باید تعویض گردد.

بعد از سمپاشی موریانه نیازی به شستن منزل نخواهید داشت.

همشهری عزیز لازم بدونید که موریانه در زیر منزل شما داخل خاک هست حالا ممکن بداخل دیوارهاتون هم نفوذ کرده باشن.

شما فقط تعدادی کارگر موریانه رو از بین بردید که هیچ ارزشی ندارن و تا روزی که ملکه موریانه زنده باشه ، چوب های منزل شما ممکن از دوباره مورد حمله موریانه ها قرار بگیره و کارگرای موریانه چوبهای دیگر نقاط منزل شما را خواهند خورد.

نیازی به بازدید ندارید موریانه در ۹۹/۹ درصد موارد فقط به طبقه اول حمله میکنند و کاری به طبقات بالاتر ندارند موریانه ها چون داخل خاک هستند و از زیر زمین به بالا هجوم میارن اول به اون طبقه ای که به خاک چسبیده حمله میکنند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا