شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سم کرم

سم کرم

مشاهده همه 11 نتیجه

کرم ها یکی از آفات و حشراتی هستند که هر ساله حجم بالایی از محصولات کشاورزی را از بین می برد. کرم ها انواع مختلفی دارند که هر کدام مخصوص گیاه و یا میوه خاصی است و دارای نحوه زندگی و سیستم بدنی خاصی می باشند. خرید سم کرم و سمپاشی می تواند از محصولات کشاورزی شما محافظت کرده و خسارات شما را به حداقل برساند.

سم کرم

شما با ورود به بازار و جستجو در اینترنت شاهد تنوع بالایی در سموم خواهید بود که هر یک از این سم ها از متریال های مختلفی ساخته شده است و تولید شرکت خاصی می باشد. بنابراین شما باید از سموم مخصوص کرم استفاده کنید. تا به سرعت سم و آفات مزرعه شما را از بین ببرد.
در نتیجه شما ابتدا باید نوع کرم را شناسایی کرده و بر اساس آن سم مناسب را سفارش دهید. سمپاشان یکی از نمایندگی های انحصاری فروش بهترین سم کرم است که محصولات خود را به صورت سراسری به تمامی کشور ارسال می کند. ترکیبات این سم کاملا بی خطر بوده و هیچ آسیبی به سلامتی شما وارد نخواهد کرد.

نحوه مصرف

برای استفاده از این سم ابتدا مقداری از آن را با آب ترکیب کرده و آن را در داخل ظرف سمپاشی بریزید. سپس آن را بر روی محصولات و درختان کرم خورده اسپری نمایید. لازم است بدانید که برای سمپاشی کرم باید زمان مناسبی را انتخاب کنید تا به صورت کامل کرم ها را ریشه کن کنید.

ویژگی سم کرم

سم کرم سمپاشان سرعت کشندگی بالایی دارد و تمامی کرم ها را در مدت زمان کوتاهی از بین می برد.
این سم ترکیبات استانداردی دارد و برای سلامتی افراد هیچ ضرری ندارد.
این سم از غلظت بالایی برخوردار است و از نظر اقتصادی به صرفه است.
ماندگاری این سم بالا بوده و تا زمان از بین بردن سم خاصیت خود را حفظ خواهد کرد.

قیمت و خرید سم کرم

سم کرم سمپاشان در حجم و اندازه های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود مناسب ترین حجم را خریداری کنید. سموم موجود در این مرکز منصفانه ترین قیمت را دارند و از کیفیتی عالی برخوردار می باشد.
سمپاشان به شما کمک می کند تا با خرید این سم و استفاده از آن در کوتاه ترین زمان انواع کرم ها را از بین برده و از بروز عوارض آن جلوگیری کنید. شما تنها کافیست که این سم را از سمپاشان سفارش داده و آن را در آدرس خود تحویل بگیرید.

سبد خرید
اسکرول به بالا