شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سم پشه

سم پشه

مشاهده همه 10 نتیجه

سم پشه

پشه ها حشراتی هستند که باعث آزار و اذیت افراد می شوند . با نیش زدن می تواند در بعضی افراد دچار حساسیت و حتی در بعضی موارد باعث عفونت شود و در بعضی افراد دیگر علائم خاصی ندارد فقط دونه های قرمز دیده می شود و همراه با خارش و سوزش است .

چیزی که در رابطه انسان و نیش زدن پشه وجود دارد انتقال بیماری های مختلف از طریقه پشه به دیگر انسانهاست . حشره پشه یکی از منابع انتقال باکتری ، ویروس و انگل یک فرد یا حیوان آلوده به افراد و حیوانات دیگر است .

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

انواع سم و طعمه های پشه

در همه جا دنیا یکی از مهم ترین بیماریهایی که پشه آن را منتقل می کند بیماری مالاریا است . این بیماری در هر سال 2 میلیون فرد را آلوده می کند و حدود 500 هزار نفر را می کشد و این اتفاق بیشتر در کشورهای گرمسیری و منطقه های گرم رخ می دهد . حشره پشه به راحتی عفونت را گسترش میدهد . بطور مثال نوعی از ویروس توسط پشه یا انسان شناسایی شده و منتقل شده به ایالات متحده آمریکا و به سرعت گسترش یافته و حدود 40 هزار نفر از این طریقه آلوده شدند که از این طریق 17 هزار نفر بسیار بیمار و 1600 نفر مردند .

پشه ها علاوه بر انتقال بیماری در انسان مسئول بیماری در حیوانات نیز هستند که به راحتی بیماری را در آنها نیز گسترش می دهند که گاهی باعث خسارت زیادی نیز هستند .

نکته جالب اینجاست که فقط پشه های زن نیش می زنند چرا که برای تخم پشه به یک وعده غذایی احتیاج دارند . پشه های نر فقط شهد می خورند . پشه های به افرادی که این علائم را دارند نیش می زنند : با حرکت ، رنگ ، درجه حرارت ، رطوبت ، مواد شیمیایی مانند دی اکسید کربن که از طریق تنفس ایجاد می شود .

نکته دیگری که باید بدانید که همه پشه ها و همه نیش زدن های پشه منجر به بیماری نیم شود . اما بهتر است همیشه احتیاط کنید و همه جوانب بهداشتی را در نظر بگیرید .

علائم نیش پشه :

تورم و قرمزی

گرما

ایجاد مایع کوچکی در جای نیش پشه

این ها علائمی است که نشان می دهد پشه شما را نیش زده است .

علائم بیماری از نیش پشه :

تب

درد های شدید

سردرد

سفتی

تورم شدید

هر کدام از این علائم را مشاهده کردید فوری به نزدیکترین پزشک منطقه محل زندگیتان مراجعه کنید .

شرکت سمپاشی سمپاشان برای از بین بردن پشه های اطراف محیط زندگی شما از بهترین نوع سم استفاده کرده که شما هم می توانید از نیروهای شرکت کمک بگیرید و هم می توانید از سمپاشان سم پشه خریداری کنید و برای همیشه پشه ها را نابود کنید . همان طور که همیشه یاد آوری کردیم استفاده از سم توسط فردی که بلد نیست و نمی تواند همه نکات لازم را رعایت کند بهتر است به فردی که تجربه اینکار را دارد انجام شود چرا که استفاده نادرست از سم می تواند سلامت افراد خانواده را در خطر بیاندازد .


مطالب مرتبط :

سمپاشی پشه

سبد خرید
اسکرول به بالا