شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سم موریانه

سم موریانه

مشاهده همه 11 نتیجه

سم موریانه

اگر شما در خانه به سوراخ های کوچک در قسمت های چوبی خانه و یا در گوشه و کنار خانه نگاه کنید و یا به گوشه های خانه ضربه بزنید و صدای خالی بودن در آن حس کنید و یا موریانه ای از آن خارج شود باید نگران باشید چرا که 99 درصد احتمال دارد خانه شما توسط موریانه ها مورد حمله قرار گرفته است .

 

که در خانه های چوبی و دارای رطوبت این مشکل بیشتر وجود دارد . خیلی بیشتر از آن چیزی که انتظار دارید باید نگران این موضوع باشید چرا که زیاد شدن آنها باعث تخریب برخی لوازم و اسباب خانه شما خواهند شد .

 

یکی از خطرات اصلی موریانه ها این است که آن ها دشمن بسیار مرموزی هستند و قبل از اینکه شما ردی از آنها در خانه خود پیدا کنید آنها ممکن است که به سرعت به خانه شما نفوذ می کنند و باید خیلی سریع اگر در خانه خود از کف چوبی استفاده کردید باید آن را خالی کنید .

 

یک مجموعه تخصصی با محصولات و تجهیزات برای مقابله موثر با هجوم موریانه ها ضروری می باشد .

روش های کنترل موریانه زمانی موثر است که موریانه به خانه حمله نکرده باشد اما بعد از آن باید با متخصص ماهر در حوزه سمپاشی موریانه تماس بگیرید شرکت سمپاشان از بهترین روش های نوین در حوزه ی سمپاشی آنها را بطور کامل ریشه کن می کنند .

روش موثر و مفید استفاده از سم موریانه بستگی به نوع موریانه و مکان هجوم موریانه ها دارد .

سم موریانه می تواند به حالت مایع ، فوم ، گاز یا گرانول باشد که برای موریانه های زیر زمینی و موریانه های چوب خشک ، موریانه فورموسان و… هستند در اطراف خانه استفاده کرد .

به این نکته توجه داشته باشید که اگر نکات را در استفاده از سم موریانه رعایت نکنید ممکن است کاملا بی اثر باشد پس قبل از استفاده از آن سم خوب برای از بین بردن موریانه تهیه کنید و راه درست استفاده از آن را یاد بگیرید .

سم موریانه

علائم وجود موریانه در خانه :

آسیب دیدگی چوب ها

تونل های گلی

فضله های قهوه ای

وجود بال موریانه

روش های درمان موریانه در خانه :

درمان گرمایی

درمان سرمایشی

روش های از بین بردن موریانه در خانه :

وجود آفتاب در خانه

ریختن آب زیاد در جایی که موریانه هست

ریختن نمک در محل مورد نظر

سم موریانه :

سم بونیده با ماده فعال فیپرونیل 9.1 درصد

اسپری بوراکس

توپ های بوراکس


مطالب مرتبط :

سمپاشی موریانه

سبد خرید
اسکرول به بالا