شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سم زنبور

سم زنبور

مشاهده همه 11 نتیجه

نام علمی : poison bee

راه خلاصی از زنبور ها :

زنبورها بخش مهمی از اکو سیستم محیط زندگی ما هستند . توجه مردم را به راحتی به خود جلب کرده اند در حالی که محافظت از آنها مهم است اما این موضوع به این معنا نیست که شما باید فضای زندگی خود را با آنها به اشتراک بگذارید . بعضی از انواع زنبورها می توانند به افراد محیط زندگی شما و خود شما آسیب برسانند .برای اطلاع از قیمت و خرید سم زنبور می توانید از فروشگاه سمپاشان اقدام کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

خبر خوب این است که زنبورها مخرب تر از موش ها و یا موریانه ها نیستند و خبر بد این است که گاهی اوقات حذف آنها از محل زندگیتان به سختی و فقط با استفاده از سم های مخصوص امکان می پذیرد.

قبل از ، از بین بردن بردن زنبورها باید بدانیم که :

در مرحله اول باید اول گونه های مختلف این حشرات را بشناسیم که اینکه از نوع زنبور عسل هستند و یا زبور وحشی هستند . دانستن این موضوع به شما این کمک می کند که در موقع خطر بدانید چگونه با آن مواجه شوید و عمل کنید .

سم زنبور
سم زنبور

زنبور درشت یا زنبور عسل نر :

زمانی که مهاجم در معرض تهدید قرار می گیرد زنبور عسل ترجیح می دهد به مواد پوسیده و گاه بصورت زیر زمینی لانه کند .

زنبور عسل نجار :

این زنبورها شکل شش ضلعی را در سطح ایجاد می کنند و سوراخ های سه اینچی را درست می کنند که هر زنبور بصورت تکی در آن جا می شود . آنها بصورت فردی عمل می کنند و به ندرت به ستون های ساختمان آسیب می رسانند . با این حال ، این لانه های فردی می تواند ضرب در نهایت تعداد داشته باشند .

زنبور عسل :

در حالی که زنبورها ی عسل تهاجمی نیستند بسیار سودمند هستند و لانه آنها سنگین است که هزاران زنبور کارگر در حال تولید عسل هستند . آنها تنها گونه ای هستند که اگر در محل زندگی شما باشند ضرری ندارند و حتی باعث منفهت شما می شوند .

بیماری و آفت های زنبور :

کرم موم خوار ، یبوست ، شپشک زنبور عسل ، کنه دونی ، نزوما ، لوک اروپایی ، لوک آمریکایی و …

سم زنبور - خرید سم زنبور - قیمت سم زنبور
سم زنبور – خرید سم زنبور – قیمت سم زنبور

حذف زنبور عسل از خانه شما :

با توجه به اینکه آیا کندو در دسترس قرار دارد برخورد با یک زنبور عسل در خانه ممکن است آسان یا سخت باشد . شما باید لباس های استین دار و پوشیده به رنگ سفید و یه محافظ برای صورت خود قرار دهید . برای سم پاشیدن روی زنبورها این لباس ها در دسترس هستند و به راحتی می توانید از فروشگاه تهیه کنید .

قبل از سمپاشی کردن لباس مناسب را بپوشید چرا که بعد از پاشیدن مواد روی زنبور آنها آزاد شده و تعداد زیادی زنبور به شما حمله خواهد کرد اگر لباس نداشته باشید قطعا شما را نیش خواهند زد که نیش زنبور می تواند حاوی سم باشد و باعث علائمی در شما شود و گاهی اوقات سلامتی شما را به خطر بیاندارزد .

قبل از پاشیدن سم اگر عسل و موم عسلی در محل مورد نظر وجود دارد بردارید تا این ماده ارزشمند خوراکی نابود نشود .

شما باید برای سمپاشی زنبور هر راه ورود به منزل خود را ببنید که بعد از عمل سم پاشی زنبورها بعد از خروج محلی که شما سم زدایی کردید به دنبال مکان جدیدی می گردند .

ماده سم زنبور :

اسپری هایی که از داروخانه تهیه می کنید شاید بتوانند به صورت سطحی شما را از زنبور ها خلاص کند اما بطور کامل این امکان وجود ندارد . اگر بصورت کامل می خواهید از زنبورها خلاص شوید باید با متخصصین سمپاشی زنبور در شرکت سمپاشان تماس بگیرید تا بهترین سم زنبور را به ما معرفی کنند.


مطالب مرتبط :

سمپاشی زنبور

سبد خرید
اسکرول به بالا