شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان

در فصل های مختلف سال که دمای زمین تغییر می کند حشرات مختلف از شیارها ، درزها و حتی سوراخ های لوله کشی و غیره به داخل ساختمان ورود پیدا می کنند، که پخش این آفات در کل محیط به عنوان مشکلی بزرگ قلمداد می گردد و از بین بردن آن ها فقط با سمپاشی ساختمان امکان پذیر می باشد . اگر در ساختمان خود این حشرات را به تعداد یافتید حتما در اولین فرصت به دنبال سمپاشي ساختمان و منزل خود باشید که آسیب های بیشتری را هم برای سلامتی شما و هم به ساختمان و سایر همسایگان وارد نکند .

بازدید رایگان و سمپاشی شپش بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز سمپاشی بین المللی سمپاشان
مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

سه نوع مختلف از ساختمان ها که در معرض هجوم آفات هستند

آپارتمان‌های تک و چند واحدی و ساختمان های تجاری همگی در برابر هجوم آفت‌ها به شیوه‌های مختلف آسیب‌پذیر هستند. مجموعه‌های آپارتمان برای خانواده ها چندین واحدی طراحی شده‌اند و این به این معنی است که فرصت‌های زیادی برای یافتن غذا و مکان‌های گرم برای ایجاد لانه‌های حشرات وجود دارد. آن‌ها ممکن است منبع غذایی خود را از سطل های زباله در معرض دید و یا از خرده غذاهای باقی مانده روی زمین به دست آورند. حفظ سطح تمیزی لازم برای جلوگیری از هجوم آفت‌ها در مجتمع‌های آپارتمانی چند خانوادگی بسیار دشوار است. در صورتی که آلودگی تشخیص داده شود، ساختمان های مسکونی و تجاری برای جلوگیری از گسترش آفات باید سریعا اقدام به سمپاشی ساختمان توسط یک متخصص اقدام نمایند.

آپارتمان‌های مسکونی :

واحدهای موجود در آپارتمان اغلب با انواعی از آفات مشکلاتی دارند. این همیشه به دلیل تمیز نبودن اتفاق نمی افتد ولی این امر میتواند هجوم را تسریع کند. تاخیر و سهل انگاری در از بین بردن آفات و سمپاشی آپارتمان می‌تواند به حضور آفت‌ها کمک کند و صدمات غیرقابل جبرانی را در ساختمان ایجاد نماید. همانطور که مستاجران جدید وارد ساختمان می‌شوند، ممکن است ناخواسته حشرات کوچک رختخواب یا حشرات دیگر را با اشیا و یا پوشاک همراه خود بیاورند. این نوع از وسایل منزل ممکن است طی حمل و نقل در معرض خطر باشند، و این به حشرات اجازه می‌دهد تا به ملک وارد شوند و تخم‌ گذاری کنند بدون آنکه هرگز تشخیص داده شوند. زمانی که این آفات راه ورود به اپارتمان را پیدا می کنند، این فرآیند می‌تواند بسیار دشوار باشد تا بتوان این حشرات را کنترل کرد. آن ها به سرعت تولید مثل می کنند و به واحدهای مجاور مجمتع مسکونی سرایت می کنند و …!

عکس سمپاشی آپارتمان
عکس سمپاشی آپارتمان

ساختمان ‌های تجاری :

ویژگی ساختمان های تجاری طوری است که، هنگامی که با کنترل آفت سر و کار دارند با چالش‌های منحصر به فردی مواجه هستند. این به خصوص برای رستوران‌ها و سایر کسب و کارها صادق است. غذا و نوشیدنی باعث جذب آفات می‌شود و اگر حشرات در محوطه دیده شوند، هر کسب ‌و کار آسیب خواهد دید. این می‌تواند تاثیر قابل‌ توجهی بر درآمد شرکت داشته باشد. اگر این مشکل با هجوم آفت‌ها رشد کند، تجارت می‌تواند بسته شود و آن کسب و کار را نابود سازد. نقاط ورودی بیشتری برای آفات ها برای هجوم  در موارد ساختمان های تجاری وجود دارد و اقدامات احتیاطی باید برای اطمینان از اینکه این مناطق با راه‌حل‌های موثر درمان می‌شوند، انجام شود. اولین راه برای کنترل حشرات موذی بستن راه های ورود و خروج می باشد و با این کار شما آن ها را محاصره خواهید کرد و سپس می توانید با کمک یک شرکت سمپاشی آن ها را برای همیشه نابود کنید.

عکس سمپاشی مغازه ها و ساختمان تجاری
عکس سمپاشی مغازه ها و ساختمان تجاری

خانه ها و منازل تک واحدی

خانه ‌های تک خانواری در برابر هجوم آفت‌ها آسیب‌پذیر هستند، زیرا در این منازل اغلب رشد کودکان صورت می گیرد. کودکان به به هم ریختن و کثیف کردن منازل عادت دارند و این می‌تواند آفات را جذب کند. ممکن است در مواردی این کثیفی خانه شما به دلیل همسایگان  که به درستی از زباله خود مراقبت نمی‌کنند آسیب‌پذیر باشد و این می‌تواند به جوندگان و موجودات دیگر اجازه دهد که محیط اطراف را برای منابع اضافی آب و غذا مورد بررسی قرار دهند و این موضوع راه ورودی برای منزل شما باشد. خانه‌ ها شامل ترک‌هاو درزهای زیادی در پنجره ‌ها و درها و لوله کشی ها هستند و اکثرا از طریق سقف به یکدیگر راه دارند. اگر یک عامل کنترل آفت قوی وجود نداشته باشد، آفات می‌توانند وارد خانه شوند. در این محیط ها شما می بایست تمام عی خود را برای تمیز کردن محیط بکنید و زباله های خود را در کیسه های مخصوص و سطل های درب دار قرار دهید و سپس تمام درزها و شکاف ها را برطرف نمایید و اگر مشکلاتان برطرف نشد برای جلوگیری از گسترش آفات حتما از خدمات سمپاشی منازل سمپاشان استفاده نمایید.

عکس راه های ورود آفات به منزل و خانه
عکس راه های ورود آفات به منزل و خانه

قیمت سمپاشی ساختمان و آپارتمان

ساختمان های مسکونی و تجاری یکی از رایج ترین مکان های حضور آفات محسوب می شوند. کنترل حشرات با توجه به تنوع و گستردگی واحدهای موجود در این آپارتمان ها کار بسیار سختی است و برای بازده بیشتر همه افراد ملزم به رعایت موارد بهداشتی و تابعیت از قوانین در این خصوص هستند. قیمت سمپاشی ساختمان به گستردگی کار و فضای ساختمان و نوع آفات موجود بستگی دارد. رایج ترین حشرات موجود سوسک های ریز و درشت هستند که واحدها را آلوده می کنند و در مواردی حشره ساس نیز مشاهده می شود. قیمت و هزینه سمپاشی ساختمان باید کارشناسی شود و بسته حجم کار و مقدار سم مورد نیاز هزینه به شما اعلام می گردد.

 

ویژگی های بهترین شرکت سمپاشی ساختمان

با تحقیق کوچکی متوجه خواهید شد که شرکت سمپاشان با سابقه درخشان خود بهترین متخصصین سم پاشی را در اختیار دارد و از روش های نوین به روز دنیا بهره مند است، نکته حائز اهمیت اینجاست که این مجموعه از بهترین سم های حشرات دارای مجوز بهداشت در این زمینه استفاده می کنند تا آسیب کمتری را به شما وارد کند در غیر اینصورت اگر از شرکت غیر حرفه ای در خواست اینکار را دارید باید بدانید که در آینده خطر بروز بیماری در کودکان و بزرگسالان ، خانم های باردار و افراد میانسال و… بیماری قلبی ، کلیوی ، ریوی و … آنها را تهدید می کند و برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب خطرات سمپاشی منازل را مطالعه بفرمایید.

در اکثریت ساختمان ها کلنی حشرات ، آفات ، محل زاد و ولد آنها و حتی حیوانات زیر زمینی در جاهای گرم مانند : حمام و آشپزخانه ها ، موتور خانه ها ، زیرزمین ها و همچنین اطراف لوله فاضلاب می باشد.

سمپاشی ساختمان

اقداماتی که توسط شرکت سمپاشان قبل از سمپاشی ساختمان صورت می گیرد عبارتند از :

  • افراد در منزل از جمله کودکان و بزرگسالان درچار انواع بیماری نمی شوند و همچنین این افراد در هنگام سم پاشی محل مورد نظر را باید ترک کنند .
  • در شرایط موجود اگر امکان داشت، مواد غذایی را از محل سم پاشي خارج کنند که باعث فاسد شدن آنها نشود و یا اگر امکان خروج مواد غذایی نبود حتما آنها را بپوشانند .
  • حیوانات و پرندگان و هر نوع موجود زنده را از محل دور کنید .
  • قبل از انجام هر کاری از مشاوره رایگان شرکت سمپاشان بخواهید که از محل مورد نظر بازدید کنند و بهترین راه حل را در پیش روی شما قرار می دهند .

اقداماتی که بعد از سمپاشي ساختمان باید انجام شود :

  • ازتماس با محیط آلوده به سمپاشی اجتناب کنید .
  • در صورت آغشته شدن مواد خوردنی در منزل و ساختمان حتما آنها را دور بریزید .
  • بعد از اتمام مراحل سمپاشی محیط را شستشو دهید .
  • حتما ورودی های فاضلاب و هر گونه شکاف و محیطی که به درون ساختمان را دارد را بپوشانید که در آینده از ورود این حشرات به منزل و یا ساختمان خود جلوگیری کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا