شمال: ۸۸۷۸۹۱۰۰

شرق : 77262100  

غرب : ۴۴۲۶۲۲۶۰

خانه » حشره کش

حشره کش

حشره کش ها :

اسپری ها و یا موارد حشره کش برای مواقعی استفاده می شود که تعداد و مقدار حشره ها افزایش نیافته است و یا بطور موقت بدون سم پاشی نیاز داریم که حشره را از محل زندگیمان دور کنیم و یا از بین ببریم . حشره کش ها انواع متفاوتی دارند و برای حشرات مختلف کاربرد دارند . اسپری حشره کش ، قرص حشره کش با اینکه دفع کننده حشرات هستند و فایده های خوبی دارند اما می توانند برای انسان مضر باشند . این خطرات جدی که برای انسان ایجاد می کند از جمله : اخلال در سیستم عصبی ، تنگی نفس ، خس خس سینه و… هستند .

نحوه استفاده از حشره کش ها و مصمومیت با حشره کش :

هنگامی که قصد استفاده از حشره کش را دارید باید توجه کنید که در خانه و یا محل مورد نظر هوا به راحتی جریان دارد باید تمامی درها و پنجره ها را باز کنیم و برای زمانی محل را ترک کنیم.

وقتی به سوزه مورد نظر حدود 3 تا 4 پاف اسپری زدید حدود 10 دقیقه صبر کنید و در هوای مکان نفس نکشید . افرادی که توانایی ضعیف تری دارند بیشتر در معرض مسمومیت قرار دراند . این افراد مانند سالمندان ، کودکان و زنان باردار و… هستند . توجه کنید که اگر به مقدار زیادی از اسپری استفاده کردید اثرات آن بر روی دیورا و زمین باقی می ماند و به همین دلیل می تواند در بعضی موارد وارد گردش خون شود و اختلالات گوارشی ایجاد کند .

بهترین راه مبارزه با حشرات :

بهترین راه از بین بردن حشرات استفاده از برچسب های رنگی و شبرنگ است که هی بو و مواد شیمایی ندارد و حتی در تماس با پوست هم موردی پیدا نمی کند . این برچسب ها فقط از لایه ای چسب تشکیل شده اند که در صورت برخورد حشره با آن می چسبد و میمیرد .

در نهایت اگر تعداد یکی تا دو تا حشره دیدید می توانید از حشره کش استفاده کنید اما اگر در شرایط حادتری قرار دارید که نیاز به عملیات بزرگتری است حتما با شرکت سمپاشی و متخصصین سمپاشان تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی و مشاوره را بطور کاملا رایگان برای شما داشته باشند .

خطرات قرص حشره کش :

یکی از اشتباهات بزرگ در از بین بردن حشرات استفاده از قرص حشره کش می باشد . این قرص ها سیستم عصبی حشره را مختل می کنند و باعث مرگ آنها می شوند . این قرص ها اگر به مقدار زیاد استفاده شود و یا در دفعات زیادی در روز و ماه استفاده شوند می توانند به مرور زمان روی اعصاب پاراسمپاتیک انسان هم تاثیر داشته باشند . به غیر از این مورد قرص حشره کش از طریق پودر شدن و یا پخش شدن پودر بصورت بخار در هوا می تواند مشکلاتی در دستگاه نفسی انسان از جمله سالمندان شود . مشکلاتی مانند : خس خس سینه ، تنگی نفس ، سرفه های شدید و در بعضی موارد آسم شود .

حشره کش ها

حشره کش برقی :

امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری حشره کش هایی تولید شده اند که بصورت برقی کار می کنند و در بیشتر خانه ها و رستوران ها یافت می شوند .

برای اینکه این حشره کش ها تا چه اندازه می توانند خطرناک باشند و یا استفاده نکردن از آنها تایید شده باشد هیچ دلیل علمی هنوز به دست نیامده است .

این حشره کش های برقی پرتو ماورای بنفش از خودش ساطع می کند که حاوی مواد گند زدایی می باشد . همین مواد به مرور زمان می تواند روی اندام و بافت بدن انسان تاثیر بگذارد و بیماری های پوستی را در انسان شایع کند.

1 – این حشره کش ها را بر روی فرش و یا زمین نگذارید .

2 – دستگاه حشره کش را حتما قبل از هر گونه جابجایی خاموش کنید .

3 – دستگاه حشره کش را در محلی که نور مستقیم قرار دارد تا به سمت شما بتابد قرار ندهید.

4 – از تماس با دستگاه و میل آن در هنگامی که دستگاه روشن است جدا خودداری کنید .

5 – برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی دستگاه را روی میز و دور از دسترس کودک قرار دهید .

حشره کش ها

انواع حشره کش ها :

حشره کش مچ

حشره کش میمیک

حشره کش دی كلرووس

حشره کش سومی پلئو

حشره کش سوميتيون

حشره کش تريگارد

حشره کش تپكی

حشره کش پروكليم فيت

حشره کش افوريا

حشره کش اكسي ديمتون متيل

حشره کش ايندوكساكارب

حشره کش اپلاود

حشره کش آدمیرال

حشره کش آتابرون

حشره کش آبامكتين

حشره کش اتيون

حشره کش ايميداكلوپريد مايع

حشره کش ايميداكلوپريد پودری

حشره کش پرمترين

حشره کش پروفنوفوس

حشره کش پيريميكارب

حشره کش دلتامترين

حشره کش ديازينون گرانول

حشره کش ديازينون مايع

حشره کش ديفلوبنزورون

حشره کش ديمتوآت

حشره کش سايپرمترين

حشره کش سولفوسولفورون

حشره کش فن پروپاترين

حشره کش فن والريت

حشره کش فنيتروتيون

حشره کش كلرپيريفوس

حشره کش مالاتيون

حشره کش موسپيلان

حشره کش هگزافلومورون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا